Hříšná Yasmine Rowin – za vystoupení si účtuje 2000 kč


Nedávno jsem psali o kontroverzní soutěžící Yasmine Rowin, která na svých internetových stránkách tvrdě kritizuje porotu talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent. Jen připomeňme, že Yasmine předváděla porotě v Mahenově divadle svůj orientální tanec. Soutěžící si bohužel moc nezatančila, během půl minuty ji stopli všichni tři porotci svými červenými křížky. Yasmine je z celé soutěže velice rozčílená a svůj hněv publikuje na svém blogu. Kromě těchto negativních reakcí na soutěž ĆS Má Talent můžeme ovšem na jejich stránkách vidět i nabídky jejího tance za finanční obnos.

Volejte mi a objednávejte si mne! Využijte mých příznivých cen! – tato věta na Vás jako první vyskočí poté, co navštívíte Yasmininy webové stránky hrisnatanecnice.webnode.cz.

Z webu hrisnatanecnice.webnode.cz

Yasmine nabízí na svých stránkách svůj tanec, který je podle jejich slov hotovým uměním. Kromě samotného vystoupení nabízí na webu i příležitost pro podnikatele:

Pro úspěšné podnikatele. Chceš se zviditelnit? Staň se mým sponzorem! Úspěch zaručen!

Vypadá to, že je Yasmine svým talentem natolik přesvědčená, že na něm hodlá vydělávat. Pokud by jste si chtěli předplatit její vystoupení, dali by jste za 20 minut jejího tance kolem 2 000 Kč.

Chopte se příznivé neopakovatelné příležitosti! Při svém tanci ze sebe vždy vydám všechno, budete spokojeni!

Když jsme viděli tuto soutěžící tancovat v Mahenově divadle naživo, mysleli jsme si, že si tato paní ze soutěže dělá buď legraci, nebo byla podplacená. Po nahlédnutí na její internetovou prezentaci jsme ovšem prozřeli, Yasmine svůj tanec bere skutečně vážně a dokonce se na něm snaží i vydělat.

Pokud se Vám i přes to všechno Yesmine líbí, a chtěli by jste její lukrativní nabídku využít, přikládáme video, které Vám znázorní, co vše můžete za vynaložené peníze od této hříšné tanečnice očekávat.


10 komentářů: “Hříšná Yasmine Rowin – za vystoupení si účtuje 2000 kč”

  1. Ked vidim taketo nieco …sokuje ma kolko blaznov je medzi nami … pripomina mi vyzorom moju tetu … urcite ma aj ona nejaku rodinu, je to nechutne takto ju vidiet… bude za tym asi alkohol alebo nejaka schiza …

  2. Tato paní je ze Semil a prý s ní jsou problémy i tam 😀 je to hrůza, jak vysoké má sebevědomí, její tanec je otřesný…OVŠEM kdyby byla soutěž o nejlepší parodizaci břišního tance, vyhrála by to 😀

  3. Skutecne jsem se o sobe docetla veci! Nestačím se divit a musím se tomu smát. Nepodepsany pan mne videl v Mahenove divadle. Nemohl mne tam videt, nebot jsem účinkovala v Národním divadle. Takže lez od začátku do konce! Aspoň vim, odkud se berou ty hanlive odezvy na moje video! Zprznili jste dobre tanecni video a tady jsou navrhy na smesne komentáře. Aspoň vím, odkud se ty hovadiny berou.
    Co jsem vystupovala na Semilsku, mela jsem vzdy dobre ohlasy. Az na to, ze jsem za to vzdycky chtela penize! A moje konkurentky zde vystupuji za 500 nebo zadarmo.
    Natocim tri nova taneční videa a ukazu celemu svetu, KDO JSEM. Kontroverzní tanecnice to mne docela pobavilo. Yasminehrisnatanecnice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *