Hříšná Yasmine Rowin – za vystoupení si účtuje 2000 kč

Sponzorované odkazy

Nedávno jsem psali o kontroverzní soutěžící Yasmine Rowin, která na svých internetových stránkách tvrdě kritizuje porotu talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent. Jen připomeňme, že Yasmine předváděla porotě v Mahenově divadle svůj orientální tanec. Soutěžící si bohužel moc nezatančila, během půl minuty ji stopli všichni tři porotci svými červenými křížky. Yasmine je z celé soutěže velice rozčílená a svůj hněv publikuje na svém blogu. Kromě těchto negativních reakcí na soutěž ĆS Má Talent můžeme ovšem na jejich stránkách vidět i nabídky jejího tance za finanční obnos.

Volejte mi a objednávejte si mne! Využijte mých příznivých cen! – tato věta na Vás jako první vyskočí poté, co navštívíte Yasmininy webové stránky hrisnatanecnice.webnode.cz.

Z webu hrisnatanecnice.webnode.cz


Yasmine nabízí na svých stránkách svůj tanec, který je podle jejich slov hotovým uměním. Kromě samotného vystoupení nabízí na webu i příležitost pro podnikatele:

Pro úspěšné podnikatele. Chceš se zviditelnit? Staň se mým sponzorem! Úspěch zaručen!

Vypadá to, že je Yasmine svým talentem natolik přesvědčená, že na něm hodlá vydělávat. Pokud by jste si chtěli předplatit její vystoupení, dali by jste za 20 minut jejího tance kolem 2 000 Kč.

Sponzorované odkazy:

Chopte se příznivé neopakovatelné příležitosti! Při svém tanci ze sebe vždy vydám všechno, budete spokojeni!

Když jsme viděli tuto soutěžící tancovat v Mahenově divadle naživo, mysleli jsme si, že si tato paní ze soutěže dělá buď legraci, nebo byla podplacená. Po nahlédnutí na její internetovou prezentaci jsme ovšem prozřeli, Yasmine svůj tanec bere skutečně vážně a dokonce se na něm snaží i vydělat.

Pokud se Vám i přes to všechno Yesmine líbí, a chtěli by jste její lukrativní nabídku využít, přikládáme video, které Vám znázorní, co vše můžete za vynaložené peníze od této hříšné tanečnice očekávat.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..