Iveta Bartošová má dnes za úkol porazit Talentmanii


Dnes je 1. září 2010 a televize Nova s Markízou nasazují svou talentovou smršť v podobě pěti dílu Talentmanie za sebou. Televize Prima a televize Joj se budou snažit tento maratón alespoň trochu ovlivnit svou kuchařskou show Čápi s mákem, ve které vaří kontroverzní celebrity, které plní hlavní stránky bulvárních novin téměř denně.

V pondělí vařila Nora Mojseová, slovenská podnikatelka, která je jednou z nejkontroverznějších celebrit na Slovensku. První díl zažil u našich slovenských bratrů velký boom, televize Joj byla tímto prvním dílem leaderem na trhu a dokonce sledovanost byla skoro stejná jako konkurenční Talentmania, která se vysílala v neděli na Markíze.

Včerejší díl byl věnován Agátě Hanychové, která vařila v domě její maminky pro pět dalších celebrit (mezi kterýma je například Dolly Buster, Eva Máziková či Zuzana Belohorcová). Včerejší díl sledovalo na Primě 656 tisíc diváků.

Televize Prima dnes nasazuje svou nejžádanější celebritu – Ivetu Bartošovou. Ta je pro český bulvár zlatým dolem, několik bulvárních plátků prohlásilo, že když je na titulní straně právě Iveta, výtisky se prodávají ostošest a zisky jsou maximální. Televize Prima si tak schválně nechala tuto celebritu na dnešek, na start maratonu Talentmanie. Iveta Bartošová se tak dnes pokusí Talentmanii porazit. Podaří se jí to?

Více o kontroverzní show Čápi s mákem najdete zde.3 komentáře: “Iveta Bartošová má dnes za úkol porazit Talentmanii”

 1. máte tam chybu. Tato věta je celá špatně: Včerejší díl sledovalo na Primě 813 tisíc diváků a byl dokonce sledovanější než pořad Panoptikum Českou televizi.

  Zaprvé sledovanost úterního dílu byla 656 tisíc diváků.
  Zadruhé Panoptikum bylo v pondělí….

 2. TAK TO JE FAKT SÍLA !!! – ‚Princezna‘ českého popu Iveta Bartošová (44)(není už na tento ‚titul‘ stará ?)
  v pořadu ‚Čápi s mákem‘ na Primě KOUŘÍ PŘI VAŘENÍ DOUTNÍK !!!-Přeji všem DOBROU CHUŤ !!!
  BTW A co si o tom myslíte vy ???

 3. Navíc Panoptikum je starý a oblíbený seriál, nikoliv pořad, a jmenuje se Panoptikum města pražského! Poprvé musím tomuto webu něco vytknout, ale je to jen maličkost 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *