Jakub Prachař

Jakub Prachař

Povolání: Herec, hudebník
Věk: 26
Datum narození: 30. 08. 1983
Místo narození: Praha, Československo
Znamení: Panna
Člen skupiny: NightWork
Facebook: zde

Jakub Prachař studuje Katedru alternativního a loutkového divadla na DAMU. Už ve svých 13 letech hrál v Divadle Komedie v představení Maska. Zde si ho všiml režisér Jan Hřebejk a obsadil jej do role skauta jedné z bakalářských povídek. Zajímavou hereckou zkušeností byla pro něj role rozmazleného továrnického synka Romana Gráfa ve filmu Milenci a vrazi režiséra Viktora Polesného. V Divadle Na Jezerce hraje v komedii Kaviár nebo čočka. Jakub Prachař se také proslavil svou rolí v seriálech Ulice (Ben), Bazén (Dave) a Horákovi (Patrik).

V roce 2008 si zahrál ve filmu Sněženky a Machři po Pětadvaceti letech(Petr Mácha) !Jakub je z herecké rodiny.Například v seriálu Horákovi, si zahrál se svou matkou Danou Batulkovou (Anežka-učitelka náboženství) a se svou sestrou Marianou Prachařovou (Tereza Horáková).Jakubovým otcem je David Prachař,který je hercem Národního divadla, hrál např. Ordinace v růžové zahradě. Jakubovou současnou přítelkyní je herečka Martha Issová


22 komentářů: “Jakub Prachař”

 1. Nejtrapnější moderátor asi na celém světě!!!! Jeho komentáře na některá vystoupení jsou tak trapné, že kazí samotné vystupování. Absolutně nechápu, jak se mohl dostat i do letošního talentu. Občas mi přijde, že ani jeho kolega nechápe projevy, které z něj vypadnou!!!!

  • Je na světě málo kritiky, že se to musí psát i sem, chtěla bych vidět jednoho z nás jak tam bude improvizovat a bavit.

   • Vůbec neví co má říkat na jevišti, má trému, jde to na něm vidět, je dobrej tak akorat na přečtení telefoního čísla soutěžícího a další jiné fráze.
    Tvůj příspěvek je uplně nesmyslnej, ten kdo chce dělat moderatora, tak se od něj očekává, že bude výřečný a dokáže bavit lidi, já bych to třeba proto nedělal, tak proč on tam lezl teda? Přemýšlej..

    • Tak za prvé: On tam nemůže půl hodiny stát a bavit publikum, to mají na starosti soutěžící. A za druhé: Padesát procent národa (započítávám se tam taky) by se tam sesunula k zemi neb na něco takového člověk musí mít nervy, energii a zejména psychiku. Takže přátelé, nebuďme nasraní, začal Advent! 😀

 2. Pane Jakube,je mi líto,že moderujete CS má talent,protože kvůli vám dvěma se na to nemohu koukat.Nevím,proč zasahujete do vystoupení učinkujících svýma trapnýma vstupama tak,že učinkující není slyšet,ani vidět.Jste od začátku velice trapní.

 3. Úžasný moderátor, improvizátor a muzikant. Jestli někdy plácneš něco….né supr, tak to nevadí, protože nikdo by to nezvládal lépe než Ty……poslala bych Tě do Vegas 😉

 4. Jakub s Martinem skvělí moderátoři, protože bez trošky vtipu, co do talentu vkládají, by to nebylo ono. Musím říct, že bez nich by to bylo dá se říct nudné.

 5. hele lidi nevim oco vam jde ale tihle dva jsou dobri… na nekom trema jde videt na nekom ne… stane se… a navic porad lepsi nez ohranej trapnej mares!!! jinak kluci fandim vam 🙂 jen tak dal 😉

 6. Je fajn vzdy me rozesmeje a ty jeho oci jsou prosne krasny. Kdyby tam nebyl tak neni na co divat.

 7. oba jsou dost podobný těm britskejm moderátorům,a o to myslim českejm tvůrcům šlo,takže já tleskám.bez nich je ta soutěž naprosto bez nadhledu (dobře,možná jaro) a vkusu

 8. Jakub je úplne mega!!! Je takýýý krááásny že ja nemožem…. proste je úžasný a má obrovský zmysel pre humor – vždy ma rozosmeje!! Dufam že bude moderovať ČSMT ešte dlllho – zbožňujem ho !!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *