Jaro Slávik prozradil, proč vyřadili Františka Šimčíka

Sponzorované odkazy

Česko Slovensko Má Talent Asi největší negativní ohlasy po nedělním speciálním díle talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent s názvem Velký Třesk sklidilo od diváků rozhodnutí poroty neposlat dále mladého soutěžícího Františka Šimčíka, který tancoval choreografii Michaela Jacksona. František pochází z dětského domova a má devět sourozenců, a to byl jeden z důvodů, proč ho porota nepustila dále.

Pro nás byl František téma číslo jedna a opravdu hodně jsme přemýšleli, co s ním. Někdy se nakonec musíte rozhodnout proti talentu, abyste ho ochránili. Postupem času bychom mu totiž zničili život. Rodiče ho neviděli rok, teď by o něj v semifinále začal být zájem, oni by se kolem něj začali točit a František by jim zájem uvěřil. Kdyby v soutěži zvítězil – a on by měl velkou šanci vyhrát, rodiče se na něj napíchnou a zničí ho. Nechtěli jsme dopustit, aby na něm parazitovali,“ vysvětlil své rozhodnutí deníku Aha! porotce Jaro Slávik.

Souhlasíte s porotcem Jaro Slávikem? Je dobře, že porota v některých případech nedává na talent soutěžícího ale na jeho životní příběh? Je fér, že soutěžící s těžkou životní minulostí, za kterou navíc sám většinou nemůže, neuspěje v Česko Slovensko Má Talent z důvodu právě jeho smutného životního příběhu?


Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vietnam watch footballxoilac24 hours live