Jaro Slávik prozradil, proč vyřadili Františka Šimčíka


Česko Slovensko Má Talent Asi největší negativní ohlasy po nedělním speciálním díle talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent s názvem Velký Třesk sklidilo od diváků rozhodnutí poroty neposlat dále mladého soutěžícího Františka Šimčíka, který tancoval choreografii Michaela Jacksona. František pochází z dětského domova a má devět sourozenců, a to byl jeden z důvodů, proč ho porota nepustila dále.

Pro nás byl František téma číslo jedna a opravdu hodně jsme přemýšleli, co s ním. Někdy se nakonec musíte rozhodnout proti talentu, abyste ho ochránili. Postupem času bychom mu totiž zničili život. Rodiče ho neviděli rok, teď by o něj v semifinále začal být zájem, oni by se kolem něj začali točit a František by jim zájem uvěřil. Kdyby v soutěži zvítězil – a on by měl velkou šanci vyhrát, rodiče se na něj napíchnou a zničí ho. Nechtěli jsme dopustit, aby na něm parazitovali,“ vysvětlil své rozhodnutí deníku Aha! porotce Jaro Slávik.

Souhlasíte s porotcem Jaro Slávikem? Je dobře, že porota v některých případech nedává na talent soutěžícího ale na jeho životní příběh? Je fér, že soutěžící s těžkou životní minulostí, za kterou navíc sám většinou nemůže, neuspěje v Česko Slovensko Má Talent z důvodu právě jeho smutného životního příběhu?63 komentářů: “Jaro Slávik prozradil, proč vyřadili Františka Šimčíka”

 1. Takže nakonec klučinovi uškodilo, že je z děcáku. Tak to je gól. Ten kluk měl obrovský talent, porota z něho byla nadšená, divadlo mu tleskalo vestoje, diváci se bouřili, že ho chtějí zpět a nakonec pan Slávik sám uzná, že by František mohl býtdíky svému takentu žhavý adept na vítěze a vyrazili ho jen proto, že by na něm mohla rodina paratizovat. Tak to mi fakt stačí ! Dnes si zapnu Talentmániu a Prima u mě končí !

 2. Ten kluk měl postoupit!!!..je tam tak 40 talentů..který jsou k ničemu a nezabaví..ale tohle by bylo něco..a nemůže za chyby jejo rodičů!!

 3. to máte stejné jako s tím, že lidem furt cpou, že lidi ze skupiny A postoupili automaticky do semifinále… tudle nudle, je to lež jako věž 😉

 4. Někdy se musí pochopit co je pro dítě lepší, i když ho vyřazení určitě zklamalo tak se s tím po čase smíří zatímco kdyby po vítěztví pochopil že rodiče o něj mají zájem jen kvůli výhře mohlo by to na něm zanechat mnohem větší následky v tomhle s porotou souhlasím

 5. Luce N: Něco na tom vyjádření je, ale stejně s tím nesouhlasím. Ten kluk měl talent a co by bylo, kdyby bylo ??? To přece nikdo nemůže vědět? To, že toho prcka vyhodili byla prasárna !

 6. Jaro Slávik je u mě jedna velká nula, která dokázala velký kulový v tak malý zemi jako je SR. Nechpu co tady vůbec dělá, absolutní arogantní blbeček, kterej má názory jak já v 10 letech. Radši se dívám na ČS má talent, ale on je tak nesympatický, že bych mu dal pěstí skrz obrazovku

 7. soutěž je o talentu, ne? a František bezpochyby talent měl, a co už se stane s ním a jeho rodiči už je potom na něm. Měl dostat svůj moment na výsluní. Na jednu stránku s porotou souhlasím, ale na druhou stránku(a to s větší části) s porotou nesouhlasím.

 8. Soutěž nemůže být jen o talentu ale o mnoha dalších okolnostech. Proto jsem i souhlasil s postupem Čiči Tornádo na úkor mnohem nadějnější Naděždy – v Las Vegas totiž netuší, kdo je pawlovská, tak co by tam dělala.
  A i v tomto případě souhlasím. Přesně to mě napadlo, když seznamovali s jeho příběhem. Řekl jsem si, je to smutné a přál bych mu, aby vyhrál, ale že moc doufám, že se o něj nezačne zajímat znovu rodina, když na něj do teď kašlala, protože by to bylo jen kvůli té možné výhře.
  Tak snad si ho najde nějaká hodná milující rodina a on to zkusí znovu napřesrok.

 9. Jako fakt dobrý…takže nestačí mít talent, ale nesmim být z děcáku a mít špatnou minulost…bomba…

 10. ale pochopte co je pro to dítě lepší, není to o tom že je z děcáku, ani bohužel o tom že má talent, ale o tom že by mu to ublížilo v tomhle případě je pro něj nepostup lepší

 11. No hlavně, že vykřikují, že je to o talentu…haha.Tak proč do toho tahají jeho život! Podle mě, dostat šanci měl a bylo na něm vidět, že tím žije a baví ho to. Lucie to řekla dobře. To by musel být syn hokejisty aby tu šanci dostal.

 12. miláý Illusionless docela by mě zajímalo co jste dokázal vy!!! to že je nesympatický to je každého názor, ale příště než ho označíte jako nulu, raději si srovnejtě v hlavě co jste dokázal vy

 13. Mohl být úspěšný, mohl mít peníze a dostat se z děcáku pryč (kde jedli jen chleba, jak jsem viděla v medailonku). Porota mu toto překazila, shnije tam až do 18ctí.

 14. to co tancoval byla sracka, nepostoupil opravnene a jenom PROTO ZE JE Z DECAKU tady vsichni obhajujete ze mel postoupit a stejne by nevyhral, vyhraje celkove Haskova protoze tatinek necha poslat smsky treba za 1M – viz jeho rozhovor v Ruskejch novinach jestli dceru podpori kde jasne rekl ze ji podpori za kazdou cenu a ze ji fandi.. takze diky cau

 15. Náhodou to udělal Slávik dobře.. já s nim souhlasim.. To by mě fakt nasralo kdyby si ho ty rodiče začali všímat.. A on by jim věřil.. dyť je ještě docela malej.. Udělal to dobře.. Tim končim.. On ví co dělá..

 16. Kepop: Možná, že pro tebe tancoval jako sračka… Pro většinu diváků a pro celou porotu tancoval moc dobře. Sám Slávik v rozhovoru řekl, že by František byl žhavý adept na vítězství. Mě osobně se mix několika tanečních stylů od brejků, hip hopu až po Jacksona , moc líbil. Tvůj názor, ale resektuju. I když jsem sračku tancovat nikdy neviděl. Možná ta tvá, co je prolezlá červi se hejbe a i tancuje :o)))))

 17. Vůbec nesouhlasím! Tohle není fér, beztak se už zviditelnil a zájem o něj bude jak ze strany showbusinessu, tak i ze strany rodiny, která ho odložila. Navíc v soutěži nelze dát na příběhy. Je to celé o talentu! To pouští dál lidi, kterým „nic nehrozí“ a talenty vyrazí jen proto, že měly smůlu? Nespravedlivé!

 18. Mě se líbí, jak všichni tomuto vyjádření 100% věří 😀 mě třeba zdroj AHA výrazně odrazuje a říkám si, kolik si toho tento „seriózní“ bulvár asi přibarvil? 😉
  A k těm, co Slávika urážejí- někomu nemusí být sympatický, hodně lidem vadí, hodně lidí ho má rádo. Tak nebo tak je to úspěšný člověk, nazývat ho nulou mohou jen opravdové nuly.

 19. Názor Pana Slávika se mi líbí. Sláva dokáže zničit člověku život. Hlavně u dětí. A v tomto případě u dítěte z domova dětí. Bohužel dnešní svět je o penězích. A i když sice nikdo se 100% jistotou nemůže říct, že by se na něm chtěli rodiči přiživit. Je to bohužel pravděpodobné. Jeho talent může dále rozvíjet a až bude mít dost let na to, aby pochopil jestli ho jeho rodiči mají rádi kvůli tomu, kým je a ne jen proto, co umí a kým by mohl být či kolik by mohl vydělat. Tak potom by se mohl stát slavným.

 20. měl postoupit on a ne ten zasekanej kluk tadyten ne že jen dělal mychaela jacksona ale přidal tam i breake dance prima u mě konči

 21. myslím, že pokud porota rozhodla takto, je to správné…nikdo si tady neuvědomí, že tím, že jeho rodiče dali frantu do děcáku, nemuseli se ho zbavit navždy…nemyslíte si, že když by tu soutěž vyhrál nebo byl dobrý a postoupil do finále (kde by jistě postoupil), ten zájem rodiny by se jakoby náhodou změnil a matka s otcem by o něj měli zájem? je sice škoda, že nepostoupil, ale ukázal, co v něm je a pokud se s ním bude pracovat, dostane se tam, kam chce…ale určitě ne tak, aby jeho rodiče dostali všechny jeho prachy a až by byl vyždímaný, tak ho zase hodili zpět do domova…pokud chceme tohle, měla by telka udělat pořad na principu chcete mě a pak bychom rychle viděli, jak se láska rodiny vrací k těm, co je dali do domova…děti z dětského domova nemají sice rodiče u sebe, ale bez nich to nejde !!!!!! pokud chce někdo dítě z domova vzít, rodiče s tím musí souhlasit, pokud nedají souhlas, dítě má smůlu…a tohle by se stalo i u franty..rodina by si ho vzala zpět, napakovala by se a franta by se zničil…zkuste to brát i z jeho pohledu…pro nás byl úžasná atrakce, ale pro jeho matku a otce je to snadný zdroj příjmů…bez nákladů si příjdou na těžké prachy…a co franta???

 22. to at raději postoupí jiní a na úkor třebas chichi, která nic neumí…pouhé lítání po podiu a předvádění tiny je ubohé..byli tam lepší než on a nic z toho…

 23. To isté bolo aj v Slovensko má talent, kde bolo dievča z deckého domova, ktoré sa spevom dostalo do finále. Ked ju v Tv videli rodičia a videli, že má možnosť vyhrať, tak začali sa k hlásiť, aj ked predtým o ňu nejavili záujem. Takže to chápem.

 24. Takže, kdyby porota nevěděla, že je František z dětského domova a to, jakou má situaci s rodiči, tak by ho pustili dál??? Od malička má trnitou cestu životem, proč jí má mít celý život, jen proto, že je odložené dítě???!!!! To se mi teda vůůůůbeeec nelíbí! Mají snad děti z úplných rodin v tomhle světě větší šance na úspěch??? Vypadá to tak…A jinak si myslím, že určitě by se našel schopný právník, který ví, jak v těchto případech chodit, jak smlouvy ošetřit apod. Fandovi rodiče evidentně doposud o něj nejevili zájem, k tomu se snad také přihlíží a sociálka v této republice má snad také svou roli… Fandův cíl v této soutěži byl ten, aby se mu splnil sen – tancovat a prosadit se jako tanečník! Talent, který se vidí jednou za dvacet let, jak řekl sám Jaro Slávik se kvůli jeho situaci má zatratit do neznáma? Nemyslíte, že pokud se Fandovi podaří prosadit se jiným způsobem v budoucnu, mohou tak jako tak jeho rodiče po něm začít prahnout kdykoli? V tomto ohledu se mi soutěž nezdá být regulérní, hodnotí se snad talent a ne soukromí soutěžících, to odkud pochází a z jakých jsou poměrů, je to padlé na hlavu. Ten kluk to opravdu nemá jednoduché od malička a nepomůže mu ani to, že je nadaný a viděla to celá republika, to není možné 🙁

 25. Souhlasím 100% s Martinou. Článek nademnou! Ten kluk byl vyhozenej jen proto, že byl z dětského domova????

 26. konečně někdo to vidí v pravém světle a to je KEPOP…. 🙂
  nevím co je pravdy na otmhle výroku a vysvětlení od Slávika… ale je to z deníku Aha… bulvar, spoustu toho překroutí, vymyslí si atd…
  ale Frantisek vzal vsechyn tak dostal prave proto, ze je z decaku… a pro jeho tezkej osud… kdyby se tohle o nem nevedleo, tak by z nej nikdo takhle hotovej nebyl… tancoval vyborne, o tom zadna… ale ten druhej mladej kluk, co postoupil, tak mel tancovani a pohyby zmaknuty vic, aspon mi to tak prislo…
  Ale Franta nemit tak tezkej zivot a nebejt z decaku, tak 95% lidi tak neoslni… a nikdo mi to nevymluvi….
  Tyhle silny osudy proste hrajou na city lidi a ovlivnujou jejich realny nazory na veci…
  viz treba vcera talentmania… ten kluk po mozkovy obrne, vyhral, vyhral suverene, vyhral suverene pry cely vcerejsi hlasovani… a reknete mi proc vyhral, co umí…? nechci bejt za necitlivý hovado… je sikovnej jak s tim bojuje, musi mit velkou vuli atd… fakt zaslouzi obdiv…
  ale kdyz se na to pdoivam z pohledu jinych soutezicich, talentu atd… tak proste co umi, a proc asi dostal nejvic smsek ze vsech… protoze je v situaci, v jaky je…
  ten Frantisek je to sami, kazdej by mu pral vyhrat ty prachy a slavu, aby se mel krasne… ale predevsim ze tim stoji ten jeho silnej pribeh…. 🙂

 27. no já nevím…ale mě zas tak skvělej nepřijde.Bratranci je taky 12 a brejkuje mnohem líp…ale ten Jackson se mi líbil,i když třeba Jakub Ressler se mi zdál lepší=)

 28. DJ Carrotka JZ: Mě osobně se výstup Fandy líbil. Pokud by to tvý bratranci zatančili lépe, tak proč se nepřihlásili do soutěže ??? Třeba by vyhráli ? :o))) Jsou to jen kecy !

  Radek: Občas čtu názory jako je ten tvůj. Že si ho lidé všimli jen proto , že je z děcáku atd. Sama porota byla z Františka nadšená a v divadle mu tleskali vestoje všichni diváci a to v divadle nikdo nevěděl, že je z děcáku. On to tam neřekl. Klidně si pusť záznam. Jinak tvůj názor si trošku protiřečí, protože pokud je pravda to co řekl Slávik, tak to že je z děcáku mu nepomohlo, ale naopak UŠKODILO ! Co se týká Resslera, tak souhlasím s názorem co je v této diskusi. Jacksona Ressler zatančil o něco lépe. V celkovém čísle u mě jednoznačně vede Fanda Šimčík. Docela rád bych viděl braekaře, který zatančí Jacksona :o)))) Michala

 29. Míša: nechci zjištovat. kolika soutěžícím tlskalo celé divadlo ve stoje, ale bylo jich opravdu strašně moc…. opravdu strašně moc, takže podle toho se toho tak moc pozna…
  lidi v divadle to asi nevěděli, ale porota to mylsím vědět mohla, takovédle informace se šíří rychle, možná i pro informovanost poroty, ale fakt nevím…
  já nevím jestli to co Slavik řekl bylo do co je psaný tady, že to psali v Aha…možný to je, možná taky ne…. mě spíš přijde, že ho prostě vyhodili, protože Ressler byl lepší, i v divadle byl mylsím Slavik s Resslera vic hotovej, rikal mu tak jak fakt umi, a ze nejni dost dobrej jen na Jacsona… ale clekove ze to je uzasnej tanecnik, ze ho chce videt i jinak… a podle me byl na tom fakt po tanecni strance lepsi, ten Franta to nemal tak ucesany a tak dokonaly… ten Ressler pusobil tak sebejisteji, tancil tak hrde, melo to svih…. me proste prisel lepsi, a prijde mi ze prisel lepsi i porote, a protoze tam chteli jen jednoho mladyho solo tanecnika kluka, tak vybrali Resslera….
  ten výrok o tom, že mu nechtělí ublížit popularitou je podle mě blbost, protože sem někde četl článek, něco o tom, že se ho chce ujmou třeba L. Bílá a chce ho nějak podporovat… a pomoct mu ke kariéře… takze v tomhle si zase protiřečí porota…
  na jendu stranu ho chtějí uchranit pred proslavenim se tak ho vyhodi, a na druhou stranu ho bude Bila nejak podporovat v rozhoji kariery….
  a vsadim se ze Ressler umi i vice stylu, ne jen Jacsona…
  a i kdyby ne, tak nikdy nejni dobry umet od kazdeho trochu, ale lepsi je umet od jedne veci MAXIMUM….
  a i kdyz v divadle se mozna nevedelo ze je z decaku, tak po primem prenosu, kde to zminili nekolikrat, ve velkem tresku dokonce prinesli dojemnou reportaz o jeho zivote v decaku… proste hra na city… kdyby nemel ten osud, ze je z decaku, tak 95 % lidi, kteri rvou, ze nepostoupil, tak by ted byly zticha….

 30. Je to opravdu věc názoru. Já ti Radku tvůj neberu. Jsem přesvědčená o tom, že Jakub více stylů neumí. V imitaci Jacksona byl lepší. S tím souhlasím. Byl pružnější, sebejistější atd. Celkovým dojmem se mi, ale více líbil Fanda a né proto, že je z děcáku. Opravdu to s tím nemá nic společného ! A to co mě rosekalo je když jsem četla AHA , kde v rozhovoru malej Fanda řekl, že fandí Jakubovi. Pro mě byl favorit František Šimčík. Tvůj názor ti ale neberu. Kdyby František nebyl talent, tak by nezaujal tolik lidí včetně poroty. Jinak na Jakuba jsem v semifinále zvědavá. Hlavně na to jaké další styly nám chlapec, který údajně navštěvuje konzervatoř ukáže?

 31. Na jednu sranu mají asi pravdu, ale podle mého názoru je nefér, že ten kluk nemůže předvést vše co v něm je, jen kvůli minulosti. Navíc nikdo nemůže říct, že to tak skutečně bude… A on je VÁŽNĚ DOBRÝ!!!

 32. já vám váš názor taky neberu, ale prostě bych dal ruku do ohně a stál si za svým, když tvrdím, že celeé to HALÓ okolo Franty a ta vlna odpurcu kvuli jeho vyhozeni, tak byla zpusobena decakem… jak rikam, silny a smutny osudy berou 98% obyvatel…
  a schvalne sem si pustil jeho vystoupeni z divadla tady jak ho maji a jen me to utvrdilo v tom nazoru, ze za ten jeho obdiv muze to ze je z decaku…. zkuste si to pustit a hodnotit opravdu po strance tanceni a toho co predvedl….
  A fakt nevim co tak extra umel…?!? Jackson dobrej, ale videl jsem mnoho lepsich imitatoru Jacsona… pak tam hodil z behu salto… takovydle salto zvladne kazdy 6-7 lety decko co dela gymnastiku… ve stylu disco nic moc neukazal… docela klasiku a v Breakdancu, v tom pokusu o break dance, videl jsem 7 letyho klucika z ameriky, kterej daval 10-krát tezsi „figury“ a daval je lip…
  fakt to shlednete znova, a sledujte pouze to jak tancuje a reknete si, jestli to je opravdu to NEJ, ten nej tanecnik, ktery to mel pry sanci vyhrat cele… fakt zas takovej borec na tanec nebyl…
  nebo spis takhle… i tak umi tancovat 100 krat lepe nez ja kdy budu umet, ale zase ja muzu s cistym svedomim rict, ze jsem videl desítky lepsich tanecniku…. jak jacksonu, tak breakeru, tak disco…
  mozna prave jeho minus je to ze se snazi delat od kazdeho trochu… jak rikal Jaro u jednoho jineho vystoupeni… jak asijske menu, mnoho malych misticek, tu trochu toho, tu trochu toho a tam trochu od toho…. nekdy je fkat lepsi umet jednu vec, ale na spickovy urovni, nez 5 veci prumerne…. 🙂

 33. Viděl jsi kluka z Ameriky, kterej dával 10x těžší figury…???? Tak to mi Radku fakt stačí :o) Ať žije Amerika !!! :o) Dále už se k tvým názorům nehodlám vyjadřovat. Cítím z nich argumenty, které chtějí zakaždou cenu zvýhodnit Jakuba, který byl dobrý a nebyl bohužel nebo „bohudík“ z dětského domova. Kdyby totiž byl, tak by ho porota chtěla ubránit před rodiči, kteří by hypoteticky na něm mohli paratizovat a nepostoupil by také :o)

 34. Jaro má pravdu na 50%. Zbylých 50% je pouze hypotéza coby, kdyby. Soutěž je o talentech a né o tom jací jsou jeho rodičové. Myslím si, že tento výrok pana Slávika je jen výmluva, která je účelově směrována k ospravedlnění. Nemohu se rovněž smířit s tím, že František Šimčík nepostoupil z důvodu, že má rodiče jaké má. Nevěřím tomu, že by dětský domov a národ dopustil aby jeho rodičové, kteří o něj beztak nemají zájem paratizovali. To je můj názor. Jsem zvědavá na dnešní sledovanost TV Prima.

 35. To je trapný, tak až rovnou zakážou učinkování dětem z dětských domovů. Neměli ho teda zbytečně posílat až tam kam se dostal.

 36. tátaJakuby fakt nejsem… 😀 dokonce mu ani nefandim…mam hodne jinejch kandidatu… jen se mi proste nelibi kdyz nekdo dela z nekoho BOHA, kdyz buh nejni… a Franta nejni rozhodne zadnej tanecni buh…
  a co je spatnyho na tom, ze 7-letej kluk z ameriky daval break 10 krat lip…? to ti jako vadi to ze je z ameriky…?!?!?
  Fakt tata kuby nejsem, ani mu nefandim, jen to proste vidim tak jak to vidim, Franta zednej NEJlepsi tanecnik nebyl… tancoval vyborne o tom zadna… ale videl jsem proste lepsi… pres to u me nejede vlak…. 🙂

 37. Radek: Tancoval výborně – souhlasím. Viděla jsem také lepší – v Americe 🙂 Každopádně měl postoupit. V soutěži byli lepší, ale i mnohem horší, kteří postupili do semifinále. Měli mu dát šanci a rozhodovat měli nechat diváky. To, čím argumentuje Slávik je úsměvné.

 38. J: ja nevidel lepsi nejen v americe… ta amerika byl priklad, ze sem fakt videl borecka malinkyho 7-letyho, kterej daval 10 krat lip jak franta… co je sakra na tom ze je z ameriky…? 🙂 je v tom problem, lidi sou stejny vsude, tak prc mit vyhrady k tomu ze je z Ameriky…
  jako by nikdo z ceska nemohl byt tak dobry jako nekdo z Ameriky, jako bych srovnaval nesrovnatelne… to je blbost, amerika, nebo cesko, proste 7 letej borec daval 10 krat lip jak tady 12-letej franta, to je vsechno…
  pokud by mel postoupi Franta, tak v tom pripade by musela postoupit urcite i Steparka Katka a kolistka Nikol… ale mylsim ze to je ted uz jedno… 🙂

 39. Lidi, chováte se jak primitivové. Nejprve se podívejte jaký deník to napsal až pak vyvozujte důsledky… Ale to vlastně češi dělají pomlouvají a nadávají a sami umí hovno.. Co se týče Slavíka je to známý producent a POCHYBUJU, že by něco takového řekl jednomu z největších bulvárů u nás. Důkazem může být skutečnost z minulých let a minulých soutěží. Slavný a známý nemusí být jenom ten první…

 40. …takze ono nestaci ,ze je z detskeho domova,ze se na nej rodice vykaslali,ale jeste kvuli nim nemuze prosadit svuj talent ..co je to za hovadinu,ten klucina mel velikou sanci a mohl se dostat hodne daleko,vsak on by to vsechno jednou pochopil kdo jaky je a byl…mohl se mit treba jednou dobre kdyz se mu to doposud nepostestilo…jo a ty RADKU nauc se psat

 41. Souhlasím s kikinou18. Tu šanci měl dostat. Za rodiče nemůže ! Měli ho pustit dál a nechat to na divácích !

 42. Tuhle porotu fakt nesnáším, arogantní blbci. Jedinej koho tam snesu je Troška. Tomu klučinovi jsem fakt fandila byl dobrej 🙂

 43. moc moc si ho přejeme aby ste Vrantiška vratili do soutěže zaslouži si to je to opravdu talent Lucko prosime tě moc

 44. jak je vidět tak že vam vadil že je z děcaku.Ale musite uznat že byl super. Jde o talent a ne o osudu važena poroto

 45. kikina18: proc bych se mel naucit psat… tohle je „urazka“ ktera se vyskytuje ve vsech diskuzich vsude na internetu… lidi se dohaduji v diskuzi, reaguji na sbe… a hned jak nekomu dojdou normalni argumenty, tak napise… „nauc se psat…“ nebo „podivej se na svuj pravopis, a pak neco pis…“ atd atd atd…
  tady nejsme ve skole, ani nekde, kde zalezi na uprave a pravopisu… pisu rychle, obcas se pretuknu, chyby delam taky, ani diktaty ve skole mi nikdy nesli, ale mylsim, ze na tolik nesejde…
  Aby jste se z toho vašeho Františka nepodělali, když vám na něm všem tak strašně moc záleží a říkáte jak je nejlepší, tak mu udělajte všcihni zbírku, dejde mu strašně moc prachů, aby měl na rozjezd vlastní kariéry… 🙂
  a pokud veříš tomu, že Jaro tohle opravdu řekl, nebo že si to opravdu myslí, tak si velmi najivní…. 🙂 protože tuhle informaci zveřejnil jeden z nejevětších českejch bulvarovejch deníku, takže vám jen doporučím, nevěřte bulváru… ani ho radši nečtěte… 🙂

 46. Má talent…Ty BrejDensBraders(nebo jak se ti šašci jmenují) jsou úplně trapný.Ze sebe blbečka udělá každý ale zatancovat Michaela neumí nikdo!Takže jděte s prominutím do PRČIC poroto!!!!!!!Všichni se z něj div nepo… a pak ho vyhoděj.Ale takhle je to se vším tady.I se Superstar…Mě je jedno kdo vyhaje,ať si to užije v Las Vegas…

 47. Všem kritikům poroty: učte se, rozvíjejte svůj talent, v něčem v zábavním průmyslu uspějte, pak vás vezmou do nějaké poroty a budete mít šanci rozhodovat o osudech druhých. Do té doby jste jen anonymní kritizující nuly, které pro svou povrchnost nedokáží proniknout do podstaty některých rozhodnutí porotců a jen tu blbě tlacháte.

 48. Illusionless: A cos dokázal ty? Jaro Slávik je mezinárodně uznávaný producent několika světových hudebních hvězd. Takže tvý kecy o jeho neúspěchu si strč do své bezvýznamné a beziluzorní řiti.

 49. Radek: Ty mě bavíš. Nejdřív se navážíš do bulváru a pak se tu nevědomky přiznáš, že bulvár žereš a čerpáš z něj mraky informací. Tak si to v tý svý kebulce nějak srovnej 🙂

 50. Je to sice bulvár, avšak citace Jara Slávika by měla být pravdivá a nijak neupravená. Je to přeci jenom citace, do té zase bulvár tak hodně „šít“ nemůže.

 51. Já s Jarovo vyjádřením naprosto souhlasím. U něj to bylo snad na prvním místě ho ochránit od tohodle. Myslím, že když Fanda bude chtít, může se dostat hodně daleko i bez této soutěže, protože si ho určitě všiml nejeden človek, kterej je zapojenej někde v tancování, takže o Františkovi určitě ještě někdy uslyšíme, toho se nebojim. 😛

 52. novapaka… co ty seš za idiota…? mimochodem ta sama anonymni kritizujici nula jses ted taky, protoze tady pises…
  nevim kde jsi vzal, ze ja zeru bulvar a cerpam z nej vsechny informace… konkretne mi sem napis, kde jsem neco takoveho psal… ja nikdy v zivote nedrzel bulvarni platek v ruce… kdysy davno na me obcas skocil na internetu odkaz na clanek, treba na super.cz a kdysy davno sem na nej obcas tuknul, kdyz se tykal nekoho kdo me treba zajima… ale to bylo hodne davno… na super.cz ani na zadne internetove bulvarni strance sem nebyl ani nepamatuju… a fakt bulvar nezeru, sou to hovada, vymysli si, nepisi pravdu a fakt je nezeru ani nahodou, natoz abych cerpal z nich informace, a to ani nejni mzony, ze z nej neco cerpam, protoze sem ho fakt necetl nikde ani nepamatuju… takze v tomhle ste opravdu uplne vedle….
  bulvar podle me ctou jen idioti… a jeste vetsi idioti mu veri… tot vse… proto ani nechapu, prc tady sem nekdo dal tuhle infomaci, tohle je docela siriozni stranka, a davat sem informace, se kterymi prisel denik Aha, mi neprijde rozumne….
  Zack: mylsim, ze sou schopni si myslet cokoliv… vubec nechapu proc by jim Jaro daval tohle vyjadreni… je mozny ze neco nekde v tomhle smyslu zaslechli… a trochu si to prekopali… je mozny zesi to cele vymysleli, toho jsou schopni… a je mozny ze treba s ni meli nejaky rozohovor, ze kteryho melo vyplinout uplne neco jineho, ale bulvar toho co rekl tak 90% vyhazeli… trochu prehazeli, a udelali z toho tohle…
  konec, bulvar je sracka, necetete je, natoz jim verte…

 53. Já si myslím, že je dobře, že ho vyhodili. Byl tam i lepší tanečník v jeho věku, který toho Jacksona dával líp. Ale proč se na něj díváme takhle? A buzerujeme porotce, že ho neposlali dál? Protože je z dětského domova. Má příběh, je důvod ho litovat a díváme se na něj jako na talentovaného kluka…Ale co třeba mladá 13ti-letá mistrině světa ve stepování? Měla taky obrovský talent. Prostě někdo vypadne, někdo ne. Mě to příjde spravedlivé. A s těma rodičema taky. možná to je i pro jeho dobro.

 54. TAK PAN SLÁVIK U MĚ SKONCIL A CELA POROTA ON MEL BYT VE FINALE A CELE TO VYHRAT TO JE NEUVERITELNY JAKEJ TALENT ZAHODILY KURVY JEDNY!!!!!!!!!!!!!!! S PRIMOU KONCIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 55. héj tak tohle se mi fákt nelíbí… chudák Fanda!!! ten mohl mít uplně jinej život sakra! je to pěknej šikovne kluk… ten moh bejt slavnej po celym světě… zahodili jste moc velikej talent… a o čem pak tahle soutěž je?

 56. TINA: Přečti si Tino pořádně vyjádření pana Slávika. Píšeš, že se tady písálci ročilují jen proto, že je František z Dětského domova. Víš, on mu ten dětskej domov, ale nepomohl, ale naopak ublížil. Kdyby z dětského domova nebyl, tak by dle pana Slávika postoupil. Lidé se rozčilují spíše než nad tím odkud je, nad tím co pan Slávik pustil jako obhajobu svého rozhodnutí do novin. Dle mého názoru to Frantiišek zatacoval moc dobře ! Určitě mu lidi netleskali jen proto , že je z dětského domova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *