Jaro Slávik údajně v ČeskoSlovensko má talent končí


Před týdnem jsme vám přinesli informaci, že TV Prima a TV JOJ chystají čtvrtou řadu ČeskoSlovensko má talent 2013. Podle deníku Aha! v této řadě již nebude Jaro Slávik.

Podle deníku Aha! je porotce Jaro Slávik nejméně oblíbeným porotcem u diváků. Prý za to může i jeho pornoherecká minulost.

To ovšem není hlavní důvod, proč se spekuluje o odchodu porotce Jaro Slávika z show ČeskoSlovensko má talent. Deník Aha! si myslí, že za to může poměr s jednou ze soutěžící – Karolínou Krezlovou, se kterou ještě před skončením Talentu podepsal smlouvu. A právě podepisování smluv je další záležitostí, díky niž nebude Jaro Slávik dle deníku Aha! v další ředě talentu. Na podepisování smluv s Jaro Slávikem upozornily jako první odstupivší The Apples (viz článek: The Apples – proč byly holky vykopnuté z ČeskoSlovensko má talent 2012?).

Jenže Jaro se nepoučil a byl obviněn z poměru se zpěvačkou Krézlovou, jíž v soutěži zajistil postup. Pak se ukázalo, že se soutěžícími uzavíral smlouvy a zahrnul je do své stáje, čímž je zvýhodnil před druhými. – píše deník Aha!

Poslední věcí, která údajně naštvala televizi Prima a TV JOJ je sprosté slovo, které zaznělo během finále ČeskoSlovensko má talent z úst Jaro Slávika.

„Poštval sis proti sobě spoustu lidí a to se neodpouští. Ale bez ohledu na to, co si o tom kdo, kurva, myslí, máš můj respekt,“ řekl Alexovi Dowisovi v přímém přenosu Jaro Slávik.

Co si o tom myslíte? Přejete si Jaro Slávika opět v porotě příští rok? Hlasujte v anketě.

Zdroj: Deník Aha!


14 komentářů: “Jaro Slávik údajně v ČeskoSlovensko má talent končí”

 1. L. Bílá mi až do teď nevadila, ale pěkne se mi zprotivila jak tim svym pištěnim, tak tim co řekla Alexovi. U Slávika je mi jedno jeho minulost, protože né každej začal jako svatej, krom toho mám rád když porotce jen nechválí. Dejdar mi nevadí, mám ho rád kvůli dabingu The Simpsons x) Takže bych udělal jak už tu jednou bylo řečeno, že se udělá anketa s eventuálními lidmi do poroty a lidi si vyberou koho by chtěli.

  • Podle mě by se v porotě už neměla příště objevit Lucie Bílá. Je hysterická a sebestředná, pořád piští a hraje si na matku Terezu. To co předvedla v posledním díle, to nemá obdoby, na to omluva nestačí. Martin Dejdar je porotce na svém místě a Jaro Slávik, ačkoli je dost namyšlený, rozumí šoubyznysu a obvykle pozná talent do deseti vteřin. Takže – pryč s Lucií!

 2. Jako vážně? Sprosté slovo v přímém přenosu? Hrozně moc se mi líbí jak se vypípává v televizi i blbé “vole“ atd. aby jsme někoho snad nepohoršili a co teprve děti které se na to dívají ..Chce se mi z celé televize blít, běžte si někdy stoupnout před základku a poslouchat děcka třeba už v 5.třídě. Jinak nemít někoho rád kvůli tomu co se stalo v minulosti beru ale kvůli takové pičovině jako že někdo hrál v pornu, musím se smát xD ..Za prvé každý druhá “celebrita“ v něčem podobném hrála akorát to nevyšlo na povrch a za druhé se nad tím máme zasmát a né tohle.. Btw. první sérii jsem ho jako porotce neměl rád, druhou jsem nesledoval a třetí jsem si ho oblíbil..nesnaží se zastřít pravdu za žádnou “Moc vám to sluší a chichi tady a chichi tam ale ne“ ve stylu Bílé která se občas směje nebo naopak piští jako kráva..jinak proti ní taky nic nemám až na ten konec s Alexem..Dejdar je nejvíc na pohodu, nejde proti němu nic říct. A o tom že bude další řada? Bežte s tím do prdele, je to jenom kvůli zkurvenému Showbusinessu a o penězích..fakt si myslíte že chcou najít největšího frajera v Česku? leda hovno

 3. K tomu není co dodat..At je v porotě klidně jen ta pi*a Žanáková..stejně se na to už nebudu dívat. Nemůžu ji ani cítit…

 4. Jelikož se tam přišti rok chystam jít,tak bych chtěla vyměnit komplet celou porotu.Tato porota už nevěděla koho nacpat do semifinale,tak tam dala Patroviča a Elektru. Proto novou porotu aby fakt poznali co je talent..

  • Já s tebou nesouhlasím. Klidně vyhoďte jak někdo řekl „upištěnou“ Lucii Bílou, klidně vyhoďte zase jak tady někdo nazval „namyšléného“ Jaro Slávika ale Martina Dejdara??
   To nikdy!! Ten tý show dává ty jak se říká „grády“ a navíc když hrál Ozzáka v Comebacku nebo jak dabuje Bárta Simpsona tak je úžasnej!! Jenom tím chci říct: Zamyslete se nad tím!

   Jinak nic nezazlívam přece jenom tady plati toto: Každý má svůj názor!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *