Jaro Slávik údajně v ČeskoSlovensko má talent končí

Sponzorované odkazy

Před týdnem jsme vám přinesli informaci, že TV Prima a TV JOJ chystají čtvrtou řadu ČeskoSlovensko má talent 2013. Podle deníku Aha! v této řadě již nebude Jaro Slávik.

Podle deníku Aha! je porotce Jaro Slávik nejméně oblíbeným porotcem u diváků. Prý za to může i jeho pornoherecká minulost.

To ovšem není hlavní důvod, proč se spekuluje o odchodu porotce Jaro Slávika z show ČeskoSlovensko má talent. Deník Aha! si myslí, že za to může poměr s jednou ze soutěžící – Karolínou Krezlovou, se kterou ještě před skončením Talentu podepsal smlouvu. A právě podepisování smluv je další záležitostí, díky niž nebude Jaro Slávik dle deníku Aha! v další ředě talentu. Na podepisování smluv s Jaro Slávikem upozornily jako první odstupivší The Apples (viz článek: The Apples – proč byly holky vykopnuté z ČeskoSlovensko má talent 2012?).

Jenže Jaro se nepoučil a byl obviněn z poměru se zpěvačkou Krézlovou, jíž v soutěži zajistil postup. Pak se ukázalo, že se soutěžícími uzavíral smlouvy a zahrnul je do své stáje, čímž je zvýhodnil před druhými. – píše deník Aha!

Poslední věcí, která údajně naštvala televizi Prima a TV JOJ je sprosté slovo, které zaznělo během finále ČeskoSlovensko má talent z úst Jaro Slávika.

Sponzorované odkazy:

„Poštval sis proti sobě spoustu lidí a to se neodpouští. Ale bez ohledu na to, co si o tom kdo, kurva, myslí, máš můj respekt,“ řekl Alexovi Dowisovi v přímém přenosu Jaro Slávik.

Co si o tom myslíte? Přejete si Jaro Slávika opět v porotě příští rok? Hlasujte v anketě.

Sponzorované odkazy:

Zdroj: Deník Aha!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..