Je rozhodnuto ohledně postupu do divadel


Česko Slovensko Má Talent Televize Prima a televize Joj hlásí konečné rozhodnutí ohledně postupujících soutěžících do divadla pořadu Česko Slovensko Má Talent. Všichni, kteří postupují či nepostupují do divadla, to už vědí. Přesné číslo postupujících ovšem ještě oznámeno nebylo.

Na svém oficiálním facebook kanálu pořadu Česko Slovensko Má Talent bylo oznámeno následující:

Konec nejistoty. Všichni, kdo postupují z castingů do divadel, už to vědí. Produkce právě odeslala posledních várku e-mailů i těm, kteří bohužel dál nejdou. Pro některé z vás je to trochu smutná zpráva a neříká se nám snadno. Pokud je stále někdo, komu e-mail nedošel, znamená to bohužel jediné – konkurence zaujala víc. Chápeme že čekání bylo nepříjemné. Moc si vážíme toho, že většina z vás dala do castingů všechno!

Všichni, kdo postupují z castingů do divadel, už to vědí. jestli jste e-mail nedostali, znamená to bohužel, že nepostupujete. Je nám lito. Mail jsme poslali všem. I těm, co nepostoupili. Některým došel, některým
ne. Proč třeba vám nedošel? Spamfiltr na serveru, spam složka v klientovi, špatně zadaný email při registraci atd…. Proto dáváme vědět tady.

O budoucích hrdinech pořadu Česko Slovensko Má Talent je tedy rozhodnuto. Všem postupujícím tedy přejeme hodně štěstí v divadlech a pevné nervy při oznamování dalších výsledků.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *