Je tady 2. casting Česko Slovensko Má Talent: Brno


Je to tady! Jen pár dní po pražském castingu, který probíhal v Národním divadle, se produkce pořadu Česko Slovensko Má Talent zastavuje nyní v druhém největším městě České republiky – v Brně. Zde to bude Mahenovo divadlo, které bude mít tu čest přijmout ty nejlepší talenty z celého Česko Slovenska. Redakce serveru ČeskoSlovenskýTalent.cz opět vyráží na místo, aby pro Vás sesbírala ty nejaktuálnější informace ze světa Česko Slovenského Talentu.


Pokud se chcete zúčastnit natáčení jako divák, stále máte možnost se registrovat na oficiální stránkách www.csmatalent.tv, kde si stačí vybrat jeden z následujících termínů: 10.8.2010, 11.8.2010 a 12.8.2010.

Natáčení bude stejně jako v Praze probíhat ve dvou blocích – blog odpolední od 12:30 do 18:00 a blog večerní od 18:00 do 23:00. Stejně jako v Praze, tak i v Brně budete mít možnost vyhrát mobilní telefon Sony Ericsson Zylo.

Naše redakce po Praze vyráží i do Brna. Casting pro Vás budeme pečlivě monitorovat. Nezapomeňte nám tedy opět zachovat přízeň a těšte se už zítra na naše články přímo z místa dění.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *