Je to tady! Dnes startuje Česko Slovensko Má Talent!


Česko Slovensko Má Talent

Je to tady! Dnešní den se zapíše do historie jako den té největší televizní bitvy, která kdy na českých a slovenských obrazovkách proběhla. Dnes startuje dlouho očekávaný podzimní trhák Česko Slovensko Má Talent! Po včerejších dramatických přesunech to vypadá, že čas vysílaní nakonec už zůstane na 19:50.

Celá redakce serveru ČeskoSlovenskýTalent.cz tak tímto děkuje televizi Prima a televizi Joj za loajalitu a vstřícnost, kterou nám i všem svým fanouškům tyto televize projevovaly, a přeje jim, aby se dnešní den D zapsal po pěti letech opět jako den velkého vítězství nad konkurencí.


13 komentářů: “Je to tady! Dnes startuje Česko Slovensko Má Talent!”

 1. Mílá redakce, kdy nám představíte další várku talentů v divadle? Vypadá to na nějaký útlum…

 2. David Křížka: Trochu nestíháme, je spoustu novinek a změn kolem startu ČS Má Talent, televizní boj dramatizuje a vrcholí, proto si nejsme jisti, zda stihneme ještě dnes vypublikovat další díl, ale myslíme na to, nemusíte se bát, že bychom na to zapomněli.

 3. Proč nesledovat TalentMánii?Protože…

  1. Marešovy „fórky“ už nejsou vůbec vtipné
  2. Noha s Mrkízou nesnesou,když má jiná stanice více sledovaný pořad ( a kolik je peoplemetrů???)
  3. Nechtějí přiznat,že jejich show půjde kamsi do pekla
  4. Skupina ZAPA je jen jedna a není to ta „úžasná“ čtveřice… ( http://www.zapa.cz/ )
  5. Vydírají diváka,aby tu jejich „nejlepší show“ sledoval všemožnými způsoby
  6. Tahají TM do TN,které se jako jediný pořad dal ještě sledovat
  7. Šlohli 2/3 z poroty úspěšné show SlovenskoMáTalent, naštěstí se Jan Kraus vydal na správnou cestu…
  8. Parodie na Ma Baker nás fakt se*e,obzvlášť, když vedle Šeredové začne trsat Troska…
  9. Soutěž ještě nezačala a Noha hned tvrdí,že je TalentHovadina nejlepší česko-slovenská show???WTF?
  10.Jednou za pět minut vyskočí z TV obrazovky upozornění na start TalentMarie,která zabírá třetinu obrazu!
  11.Předpremiéra TM připomíná plesnivé amatérské video s těmi „nejtalentovanějšími“ z nejhorších (samozřejmě počítám i s Leošem)
  12.Je trapný,že tvůrci pořadu z televize Nohy vůbec nepoznají Matonohu,kterého den před castingem podplatili menší sumičkou…
  13.Ty páčky na porotském stole vypadají velmi dětsky a připomínají joysticky. A hele! Habera paří ňákó game…
  14.ANO,NOVA MÁ TALENT.KOPÍROVACÍ TALENT!STYĎTE SE!

  15. Proč nesledovat TalentMánii?Protože v televizi dávají NEJORIGINÁLNĚJŠÍ SVĚTOVOU SHOW S ÚŽASNÝMI MODERÁTORY A POROTOU: ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT!!! © LaVoix…

 4. Za sebe říkám budu se koukat na ČS má talent věřím že novu znovu pokoří jako to bylo u vyvolených!

 5. Hrozně bych si přál aby to bylo jako u VyVolených, ale poslední dva dny co předvádí Nova se začínám bát! Taková masová reklama v novinách /hlavně na titulních stranách/ v televizi, živé vstupy + živě od 19,50 + živě ve zprávách atd. to Primě stále chybí mají sice pěkné upoutávky, ale v novinách moc nejsou (spíš je tam pomluví) viz Blesk, Aha!, Super, držím palce Primě, já osobně dnes zasednu v 18,55 k TV Prima a do cca 21,30 mám o zábavu postaráno!! Český národ má prostě ve zvyku zapnout TV a zmáčknout většinou na ovladači 3 — tedy NOVA! Škoda no!

 6. Proto sem tam napsal VĚTŠINOU, ale musím říct prvních 45 minut talentu a zatím jedna velká pecka–bomba jen tak dál supr a VIP zprávy s Krausem bezkonkurenčně nejlepší!!!

 7. Viděl jsem prvních dvacet minut obou pořadů, jak Česko Slovensko má talent, tak Talentmánia. Jediné, co se k oběma pořadům dá říct je, že je to spíš humbuk. Pokud se autoři obou pořadů dívali na britský nebo americký pořad stejného typu, tak je tam víc přímého vystupování soutěžících. Oba naše pořady jsou spíš o šaškování, zvlášť u Talentmánie. To bylo patrné už z upoutávek. Důvodem je patrně snaha zvýšit sledovanost a urvat konkurenčnímu pořadu diváky. Myslím, že by bylo ku prospěchu oběma pořadům, kdyby se vysílaly každý v jiný den. Jinak plně souhlasím s MrLavoix.

 8. První díl byl úplně supéér! A totéž V.I.P. zprávy, to bylo maso 😀 Prej: „Karel Gott? Není to ten váš manžel?“ :-DD dobrá volba Primy… A na Novu jsem téměř nekouk, ale co – byl sem zvědavej… A přesně jsem stihl pana „Poláčka“… No pak se kouknu ze záznamu 🙂 to bude určo tragédie!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *