VIDEO: Jiří Hadaš a Vendula Drábková – rychlopřevlékání


Jiří Hadaš a Vendula Drábková ukázali divákům své magické představení, které obsahovalo kouzelnické rychlo-převlékání z šatů do šatů. Jiřímu je 37 let a jeho mladší kolegyni je 29 let. Do soutěže se přihlásili, aby ukázali, že to, co se předvádí v zahraničí, můžeme najít i u nás. 
 
Pokud se vám video seká, přepněte si v přehrávači na nižší kvalitu.

 


16 komentářů: “VIDEO: Jiří Hadaš a Vendula Drábková – rychlopřevlékání”

 1. to jsou gupoty, saty jsou site tak aby se daly nemit, na konci jde videt jak si ty tmave modre stahne nad pasem a spusti je dolu takze ji to drzi na prsou a tim ze se to stahne tak se udela ten dlouhy fialovy sat krom toho raminka fialove nebo spis ruzove no, jsou i na modrych a i pak na tech poslednich.

 2. Ta kráva lucka by mohla držet hubu ! Nejvíc mně sralo jak tam křičla když zpívala Dianka !

 3. lulu ale když jseš tak pozornej tak proč jsi tam nesešel a neskusil to?????Vždyť každý má možnost tam jít a ukázat to???Bylo to super,publikum stálo i s porotou.

  • Je to tak, bylo to před 6 lety v americkém talentu, možná je to déle, nevím přesně jak dlouho. Nicméně právě proto on říkal, že to jdou ukázat sem, aby lidi viděli, že to co se předvádí v zahraničí, že se umí i u nás 😉

 4. Lulicek nebude moc dobrej pozorovatel, jinak by videl, ze ta zenstina nema kalhotky.

  Maghore tyhle byli lepsi o ty kalhotky. Americanka je mela…

  BTW existuje HD zaznam ?

 5. lulu: tam nejde až tak o to že je to kouzlo ale o EFEKT
  a když to tak moc umíš tak nám to převeď , je to pěkné
  PS: na posledních šatech zádná ramínka nejsou

 6. Moreno : hahaha.. srndiom berjangkit ni.@Hani Syahani : memang dah kena jangkitan dah ni.. hehehe@Sharinginfoz : selagi boleh makan.. makan je bro@KiD : Hahaha..kira bukan aku sorang jelah ni yg kena penyakit M ni.. hahaaha

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *