Jozef Pátrovič porušil smlouvu a vystoupil i v Talentmanii

Sponzorované odkazy

Určitě si pamatujete na bručouna Jozefa Pátroviče, kterého jsme viděli ve druhém díle talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent. Na porotu tento soutěžící nepůsobil příliš sympaticky. Jozef se netrefil do hudebního doprovodu a když mu chtěla Lucie Bílá pomoci, nedal ji žádnou příležitost k ústní obhajobě. Jozef ovšem nenavštívil pouze Česko Slovensko Má Talent, své štěstí zkusil i v konkurenční Talentmanii na Nově.

Ještě před Česko Slovensko Má Talent vystoupil Jozef Pátrovič v Talentmanii. Zde se ale stejně jako v Talentu nesetkal s kladným hodnocením poroty. Svůj neúspěch vysvětloval výmluvou: „Po celodenním dni čekání jsem vypil studenou malinovku a ztratil hlas,“. Casting do Talentmanie zkusil následně i v Brně a Praze.

Když to nevyšlo ani na jednom castingu Talentmanie, rozhodl se, že se zkusí předvést i před porotou Česko Slovensko Má Talent. Přihlásil se tak na casting a zazpíval stejnou skladbu jako v Talentmanii – od Andrey Bocelliho Time To Say Goodbye.

Je ovšem velice zajímavé, že se Jozefovi podařilo na tento casting dostat, ve smlouvě totiž je jasně napsáno, že pokud navštívíte jednu talentovou soutěž, druhou už nesmíte.

Soutěžící v talentové show je kromě jiných ujednání vázán smlouvou k tomu, že tato soutěž bude jediná svého druhu v České i Slovenské republice, ve které v současnosti vystoupí. Konání v rozporu s tímto ujednáním je v této smlouvě také zahrnuto,“ řekl pracovník tiskového oddělení televize Prima Filip Sychra.

Sponzorované odkazy:

Jaké důsledky z tohoto porušení smlouvy bude mít Jozef Pátrovič, nejsou zatím známé. Každopádně pokud se chcete podívat na vystoupení Jozefa v Talentmanii, můžete v následujícím videu (v jeho druhé části od 1:34)


. Jeho výstup v Česko Slovensko Má Talent najdete již na našem webu zde.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..