Jozef Pátrovič porušil smlouvu a vystoupil i v Talentmanii


Určitě si pamatujete na bručouna Jozefa Pátroviče, kterého jsme viděli ve druhém díle talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent. Na porotu tento soutěžící nepůsobil příliš sympaticky. Jozef se netrefil do hudebního doprovodu a když mu chtěla Lucie Bílá pomoci, nedal ji žádnou příležitost k ústní obhajobě. Jozef ovšem nenavštívil pouze Česko Slovensko Má Talent, své štěstí zkusil i v konkurenční Talentmanii na Nově.

Ještě před Česko Slovensko Má Talent vystoupil Jozef Pátrovič v Talentmanii. Zde se ale stejně jako v Talentu nesetkal s kladným hodnocením poroty. Svůj neúspěch vysvětloval výmluvou: „Po celodenním dni čekání jsem vypil studenou malinovku a ztratil hlas,“. Casting do Talentmanie zkusil následně i v Brně a Praze.

Když to nevyšlo ani na jednom castingu Talentmanie, rozhodl se, že se zkusí předvést i před porotou Česko Slovensko Má Talent. Přihlásil se tak na casting a zazpíval stejnou skladbu jako v Talentmanii – od Andrey Bocelliho Time To Say Goodbye.

Je ovšem velice zajímavé, že se Jozefovi podařilo na tento casting dostat, ve smlouvě totiž je jasně napsáno, že pokud navštívíte jednu talentovou soutěž, druhou už nesmíte.

Soutěžící v talentové show je kromě jiných ujednání vázán smlouvou k tomu, že tato soutěž bude jediná svého druhu v České i Slovenské republice, ve které v současnosti vystoupí. Konání v rozporu s tímto ujednáním je v této smlouvě také zahrnuto,“ řekl pracovník tiskového oddělení televize Prima Filip Sychra.

Jaké důsledky z tohoto porušení smlouvy bude mít Jozef Pátrovič, nejsou zatím známé. Každopádně pokud se chcete podívat na vystoupení Jozefa v Talentmanii, můžete v následujícím videu (v jeho druhé části od 1:34)


. Jeho výstup v Česko Slovensko Má Talent najdete již na našem webu zde.


7 komentářů: “Jozef Pátrovič porušil smlouvu a vystoupil i v Talentmanii”

  1. Takových lidí je víc. Jeden z travestitů, který napodobuje Tinu Turner je ten samý případ. Jsou to jasná porušení smluv a pravidel, uvidíme, zda s tím produkce Talentu něco udělá. Pokud ne, pak se ptám – k čemu tedy pravidla jsou?

  2. taky sem na chvili si rikal jestli ten epileptik nejni tenhle ten „gangster“ v prvni polovine tohodle videa….ale nasel jsem si video s epileptikem, a je to jinej typek… ma pokérovanou ruku a je evidentne starsi…
    ale to porusovani pravidel je opravdu divny…je jasny ze tenhle dedek je naprostej looser, a stejne nepostoupil, takze ten je jedno…ale jak tady pise ludvik…
    pokud i ten jak delal tu Tinu Turner byl prihlaseny v obou… tak bych ho okamzite vyrazil za poruseni pravidel… tusim ze dokonce postoupil do dalsiho kola… jestli teda myslim toho spravneho…

  3. Proč má tento protivný člověk neustále potřebu se všude ztrapňovat? To fakt nevidí, že je pro srandu celému národu? Vysvětlete mu to někdo.

  4. Ačkoli se Jozef Patrovič se železnou pravidelností dostavuje na každou novou soutěž, kde může předvést svůj „zpěv“, myslím, že televize by jeho vystoupení vůbec neměla ukazovat na obrazovce. Protože tohle je naprosto zjevně nesoudný, duševně nemocný člověk, a z takového by si srandu nikdo dělat neměl. A nakonec možná, že kdyby se pak v té televizi neviděl, přestalo by ho to lákat a přestal by pak ztrapňovat nejen sebe, ale i svou rodinu, která na jeho excesy nejspíš nemá šanci mít nějaký vliv.

  5. Hi Dror, I can imagine you would rock a Beaufort West wineddg. I am listening to Beautiful in Beaufort West on YouTube now and it’s beautiful.Thanks for the compliment means allot coming from you!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *