VIDEO: Jozef Pátrovič: ,,Vyhraju ČeskoSlovensko má talent!“

Jozef Patrovič - ČeskoSlovensko má talent 2012

Jozef Patrovič - ČeskoSlovensko má talent 2012
Zdroj: TV Prima, TV JOJ
Jozef Patrovič se po třech letech účinkování v ČeskoSlovensko má talent stal maskotem této show. Pan Pátrovič v těchto dnech zažívá slavné chvilky, o jeho působení ve 3. sérii ČeskoSlovensko má talent se totiž mluví křížem krážem oběma republikami napříč.

Televize JOJ navštívila tohoto soutěžícího přímo u něj doma, aby s ním udělala rozhovor. Pan Pátrovič prozradil, že když se viděl v televizi, tak plakal. Soutěžící rovněž řekl, že si myslí, že show ČeskoSlovensko má talent 2012 vyhraje. Jelikož byl rozhovor natočen po odvysílání jeho vystoupení v televizi a Patrovič v něm stále mluví o potencionálním vítězství, s největší pravděpodobností to vypadá, že Patrovič přežil Velký třesk a bude tak bojovat v přímých přenosech o přízeň televizních diváků.

Celý rozhovor s tímto soutěžícím si můžete pustit v následujícím přehrávači. Video si posuňte do času 12:22, kde rozhovor začíná.Video si posuňte do času 12:22, kde rozhovor začíná.Čtěte také:

 • Z Pátroviče si utahuje celé Česko-Slovensko, vznikl už i remix – poslechněte si!
 • ČS Má talent 2012: Jozef Pátrovič varuje lidstvo před zkázou (VIDEO)
 • ČeskoSlovensko má talent 2012 – chcete, aby se Pátrovič dostal do přímých přenosů?
 • Jozef Pátrovič – vystoupení
 •  
  [fb-like-button]


  9 komentářů: “VIDEO: Jozef Pátrovič: ,,Vyhraju ČeskoSlovensko má talent!“”

  1. Ten chlap je totální magor a ještě k tomu namyšlenej jak nějaká malá krávička… ale jako sranda je to dobrý (ale hlavně ten blbec neví že to je kvůly srandě)

  2. Nechápu takový-hle lidi, měli by se jít léčit je to hrozný. Dělají si ostudu. Nechápu ty lidi co je vůbec pustí do téhle show …

  3. dnes som ho osobne stretol je to super človek a má talent a komu sa nepáči nemusí to riešiť to je len závisť

   • aj podľa mňa je to super človek, nepoznám ho osobne, ale chcel by som 🙂 páčia sa mi jeho názory a podľa mňa aj pekne spieva

  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *