Jozef Pavlusík chce požádat svou přítelkyni o ruku

jozef-pavlusik-československo-má-talent-2012-vítěz

jozef-pavlusik-československo-má-talent-2012-vítěz
Zdroj: TV Prima, TV JOJ
Finálový večer třetí řady show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT už je minulostí. Vítězem soutěže se stal zpěvák Jozef Pavlusík z Nitry!

Na casting do Mahenova divadla v Brně přišel v bílém tílku a plážových žabkách, takže porota ho nejprve málem vyhodila. „Vy budete cvičit?“ zeptal se ho Martin Dejdar. Jenže sotva Jozef otevřel pusu, zrodilo se jedno z největších překvapení soutěže. Operu zazpíval tak, že se porotě i divákům v sále ježily chlupy na těle. Také ve Velkém třesku měl Jozef Pavlusík namále, a to hned dvakrát. Nejenže zpíval s vyraženým zubem. Do Lednice ho doprovodil bratr, který má cukrovku a neměl s sebou dost inzulinu, takže Jozef byl ochotný soutěž předčasně opustit a vrátit se kvůli bratrovi domů. Bratrovi nakonec pomohla produkce a lékaři. Jozef zůstal. Postoupil. A vyhrál!

Má za sebou minulost, ze které se víc než poučil. V patnácti ho přijali na konzervatoř. Zpíval božsky, rodiče na něj byli pyšní, měl veškerou podporu a před sebou úchvatnou budoucnost. Jenže Jozef, jak říká, zblbnul. Našel si partu starších kamarádů a postupně začal školu takovým způsobem flákat, až ho z ní vyhodili. Musel se nějak živit, a tak pracoval, kde se dalo: na stavbě nebo opravoval a myl auta, což dělá dodnes. Tedy dělal. „Já teď vůbec nevím, kdy se vrátím do práce. A jestli vůbec,“ svěřoval se dojatý Jozef bezprostředně po skončení finálového přímého televizního přenosu, ve kterém nepatřil jednoznačně mezi favority. Konkurence byla obrovská: Teulis, Patrik Gluchowski, Katarína Landlová, Alex Dowis…

Jozefu Pavlusíkovi změnila soutěž ČESKOSLOVENSKO MÁ TALENT život. Chce se vrátit ke studiu, chce se živit zpěvem, chce se oženit. Už před finále prohlásil, že pokud vyhraje, požádá svou přítelkyni o ruku. „Udělám to. Zkusím to. Ona zprvu nebyla moc nadšená, když to slyšela. Přece jenom teď dokončila střední školu, takže je ještě mladá, ale říct jí to musím a jsem připravený to udělat,“ prohlásil. Ačkoliv byl jeden z těch, kteří v přímém televizním přenosu souhlasili s nabízenou možností podělit výhru sto tisíc eur mezi všechny účastníky finále, nakonec se tak nestalo, protože Alex Dowis tuto možnost odmítnul.

Jozef Pavlusík, který ještě minulý týden přemýšlel, jak ze svého minimálního platu ušetří 120 eur měsíčně na školné na konzervatoři, je po včerejšku milionářem. Jak s penězi naloží, zatím neví. Rád by ale nějakým způsobem pomohl rodině malého bubeníka Andreje Kampfa, který byl ve finálové devítce s ním.

Zdroj: TV Prima


2 komentáře: “Jozef Pavlusík chce požádat svou přítelkyni o ruku”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *