Kapor na torte rozdrtil včera Talentmanii!


Čápi s mákem Včera večer proběhl finálový díl pořadu Čápi s mákem, který se na Slovensku jmenuje Kapor na torte.  Zde byla ohlášená vítězka Iveta Bartošová, která sklidila za vaření od ostatních celebrit nejvyšší počet bodů. Z celého pětidenního maratonu byl závěrečný díl tím nejostřejším. Mezi Ivetou Bartošovou a slovenskou zpěvačkou Evou Mázikovou proběhla tvrdá slovních přestřelka. To ovšem nebyla jediná věc, která napomohla televizi Joj k vysoké sledovanosti. Uvnitř článku kontroverzní VIDEO.

Kromě zmíněné přestřelky ovšem televize Joj odvysílala i speciální vyjádření Nory Mojsejové, slovenské podnikatelky, které byl věnován celý první díl této kuchařské soutěže. Ta si nebrala servítky a do ostatních celebrit se pěkně pouštěla.

Kapor na torte získal v cílové skupině 12-54 podíl 37,1 %, Talentmania měla pouze 31,9 %.

V širší cílové skupině 12+ vidělo Kapra 694-tisíc lidí (share 36,4 %) a Talentmanii si nenechalo ujít 541-tisíc (28,5 %).

Televize Joj propagovala závěrečný proslov Nory Mojsejové i na hlavní straně bulvárního deníku Nový Čas:

Závěrečné slova Nory Mojsejové vidělo 900-tisíc diváků, na toto video plné ostrých slov se můžete podívat zde:

Podrobnosti o této show si můžete přečíst zde.

Zdroj: Medialne.sk


8 komentářů: “Kapor na torte rozdrtil včera Talentmanii!”

  1. Tak moje slová sa len potvrdzujú, je mi to veľmi ľúto, že hráte na svojich návštevníkov divadlo.. Pamätáte si čo ste mi napísali naposledy? Zaujímalo by ma odkiaľ máte tieto informácie, kde ste sa ich dozvedeli, akože tu nie je uvedený zdroj? A ešte tak ako ste mi to tam vypísali? To som tu NIKDY nechyroval. Spravili ste zo mňa blbca, ktorý by len kritizoval a nvm čo, ale čo robíte vy?

  2. Zdroj jsme doplnili, jedná se Mediálně.sk, můžete se podívat i na url obrázku, který odkazuje na jejich server. Podíval jsem se na váš blog a koukám, že máme podobný nadpis. To je souhra náhod. Váš článek jsem nečetl.

  3. Doplnili, neuviedli. O akom blogu hovoríte?? Si robíte zas zo mňa srandu? Už minule ste mi tu vypisovali, že som neviem odkiaľ nechápem!

  4. Super, ale nerozumím N.Mojsejové některá slova.Chtělo by to dabing,nebo alespoň titulky!
    Děkuji.

  5. Markíza a Nova sa môžu ísť hanbiť, diváci im dávajú už prvú vizitku, že im je z ich showky zle, dúfam, že pokles bude ešte pokračovať.

  6. Souhlasim přesně stim co je na tom videu a ze všim co je tam řečeno doli bastr keca jak človek ma nebo nema se chovat poučuje a sama je jako dlaždič tak jako každy VIP no dneska v tom to svete nekdo ukaže prirozeni a jeste je VIP nebo prespivava pisne od znamich interpretu takže souhlasim svami a pokut bude soud držim vam palce i na nohou

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *