Konkurenční Talentmania bude až 5x týdně


Když jsme se tohle dozvěděli, nevěřili jsme svým uším. Televize Nova a televize Markíza se rozhodly nasadit do vysílání svůj vlastní pořad Talentmania, který má přímo konkurovat pořadu Česko Slovensko Má Talent, až pětkrát týdně. Co Novu s Markízou k tomu vede?

Úvodní díl Talentmanie bude odvysílán stejně jako Česko Slovensko Má Talent v neděli 29. srpna, to ovšem není vše, Talentmania bude od 1. do 5. září každý den.

Středeční, čtvrteční, páteční, sobotní i nedělní program ovládne naplno Talentmania,“ řekla koordinátorka projektu Lucie Juráčová.

Na podzim jsme si pro diváky připravili program, plný nových atraktivních pořadů, který odstartuje úvodní pětidenní maratón Talentmanie,“ potvrdil programový ředitel TV Nova David Stogel.

Co tím Nova s Markízou zamýšlejí? Proč je Talentmania nasazena pětkrát týdně a né pouze jednou, jak bylo původně naplánováno? Snažili jsme se přijít na odpověď a vyšly nám tyto tři možné varianty:

Foto: Nova.cz

Varianta první: Televize Nova a Markíza nechtějí dát nejmenší šanci pořadu Česko Slovensko Má Talent. Proto nasadí Talentmanii pět dní vkuse, aby se diváci rychleji dostali tomuto pořadu pod kůži. Pokud bude Talentmania pět dílů napřed oproti Česko Slovensko Má Talent, může se stát, že divák už nebude mít zájem sledovat podobný pořad s pomalejším náběhem než, jaký sledoval na TV Nova a Markíza.

Varianta druhá: Nova a Markíza si myslí, že boj s Česko Slovensko Má Talent prohrají, proto chtějí diváky talentovými show natolik znechutit, aby se to podepsalo i na Česko Slovensko Má Talent. Talentová show je v Česku naprostou novinkou, proto může Nova tímto záměrem „odstranit“ potencionálního konkurenta. Pokud bude Česko Slovenský Talent úspěšný, určitě se dočkáme i dalších řad, tohle česká komerční jednička nemůže dopustit.

Varianta třeti: Nova s Markízou chtějí Talentmanii mít co nejdříve „z krku“, jelikož můžou tušit budoucí neúspěch této show, proto ihned po Talentmanii nasadí jinou novinku, která bude lépe konkurovat pořadu Česko Slovensko Má Talent. Tahle varianta nám ovšem příjde nejméně pravděpodobná.

Jen připomínáme, že obě talentové show, tedy jak Talentmania tak Česko Slovensko Má Talent, začínají 29. srpna ve 20:00, Tohle je jeden z největších bojů, jaký kdy tento televizní trh zažil. Dokonce si myslíme, že i předčí boj z roku 2005, kdy zde bojoval Big Brother proti VyVoleným. V příštím článku Vám přineseme naše návrhy toho, jak by měla zareagovat na pětidenní Taletnmanii televize Prima.


4 komentáře: “Konkurenční Talentmania bude až 5x týdně”

  1. Talentmánia – čím dál víc se mi zhnusuje. V článku je ale jedna důležitá pravda – ta trapná show na Nově bude mít díky tomuhle maratónu velký náskok a originální Talent tak bude pozadu. To ostatně mimo mnoha dalších věcí pohřbilo i Big Brothera, jelikož na Primě ve VyVolených už bujel život ve vile a na Nově se teprve stěhovali. Takže to není tak špatný krok. Přesto doufám, že si lidi vyberou lepší show, kterou dělá kvalitnější tým – takže Česko Slovensko má Talent GO GO GO!!!

  2. Naprosto, NAPROSTO souhlasím s „esc“. Nebudu mít ani chuť se na tu kopírku Novu koukat! Nejvíce pravděpodobné pro mě jsou varianty jedna a dvě…
    Takže Česko Slovensko má Talent GO GO GO!!!

  3. Ahoj ráda se budu dívat na váš pořad chtěla jsem aby jste mi poslali tričko talentmania na adresu Bára Janovská Smetanova386 Nové Město nad Metuji54901 ahoj všem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *