Kopírují soutěžící ČS Má Talent zahraničí?

Sponzorované odkazy

Máme za sebou již druhou epizodu dlouho očekávané talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent. Byly nám představeny desítky soutěžících, kteří se snaží vyhrát kromě samotné peněžní ceny, angažmá v Las Vegas i možnost reprezentovat Českou a Slovenskou republiku na mezinárodním finále Svět má talent, kde se utkáme s dalšími státy o titul světového talentu.

Připravili jsme pro Vás tři vystoupení z našeho Ćesko Slovenského Talentu, které porovnáváme se zahraničními verzemi. Je dobře, že soutěžící hledají inspiraci v zahraničí? Nebo by měli přijít s něčím vlastním?


Marián Zázrivý VS. Paul Potts

Sue Son VS Femme2Fatale

Sponzorované odkazy:

Kseniya Simonova VS Marika Koňařová

Sponzorované odkazy:

Ať už naši soutěžící hledají inspiraci v zahraničí či nikoliv, stejně vždy budou ke zvolené inspiraci potřebovat onen talent, který během svého vystoupení prokazují. A díky těmto vystoupením nám soutěžící rovněž dávají najevo, že i přes takto malé státy jako je Česko a Slovensko se najdou soutěžící, které můžeme porovnávat i s tak velkou zemí jako je Velká Británie či Ukrajina. Jedno je jisté Česko Slovensko Má Talent drží na rozdíl od své konkurence krok se zahraničím, což je jenom dobře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..