Krkající Patrik Leška


Česko Slovensko Má TalentPatrika Leška znají již moc dobře slovenští diváci. Patrik totiž vystupoval ve Slovensko Má Talent před dvěma lety. Tehdy postoupil až do semifinále. V Česko Slovensko Má Talent se ovšem Patrik moc dlouho neohřál a okamžitě vyletěl. Za zmiňku ještě stojí, že tento soutěžící natočil nedávno reklamu pro konkurenční Talentmanii na Markíze.
5 komentářů: “Krkající Patrik Leška”

  1. TJN, akorát, že to, jak natočil pro talentmanii je velká blbost (myslim to, co natočili). A navíc se Talentmanie kopíruje podle Primy. Měly ČS superdtár a prima byla v poho. Když má prima ČS talent, musí tam hned nova napochodovat s tou jejich kravinou…

  2. Ad universal_observer : Jedna vec je, ze tu siiauctu mozeme vnimat ako koren nejakeho problemu – teda nedostatok sudcov. Druha vec je, ze to mozeme vnimat ako symptom ineho problemu – teda zmena charakteru ustavnych ci najvyssich sudov. Totizto, ak su sudy vytazene, tak to moze byt napriklad aj tym, ze maju neumerne velku caseload. Riesia prilis mnoho pripadov, s prilis nizkou dolezitostou, namiesto urcenia nejakych veducich principov, ci specificke vymozenie zakladnych prav a slobod (myslim, ze Jan Komarek o tom pise v clanku In Court We Trust…, v suvislosti s ECJ) . Aj ked myslim, ze tu je to cisto problem velkosti jednotlivych „panelov“. Holt, 11, 13, ci viac ludi, to skutocne uz moze pripominat skor parlament. Aj ked neviem, ako presne urcit tu hranicu ako Posner…ale verim Posnerovi:).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *