Letošní apríl postihl i web ceskoslovenskytalent.cz


Spoustu vtipných obrázků najdete na OLAJKUJTO.czPokud jste se chtěli dnes po poledni dostat na internetové stránky www.ceskoslovenskytalent.cz, určitě vás dnes něco zarazilo.

V průběhu dneška jste z tohoto webu byli automaticky přesměrováni na tento vtipný obrázek, který informoval čtenáře, že web byl prodán a zrušen. Nemusíte se ovšem bát, že byste o tento web přišli. Jednalo se totiž o apríl.

Dnes 1.4.2012 byl spuštěn nový zábavný internetový portál, který si ve spojitosti s prvním aprílem zaslouží podpořit. Jedná se o web, který zde zatím na česko-slovenském internetovém trhu chyběl. Web nabízí stovky vtipných obrázků, které se v současné době ve velké míře stávájí oblíbenými mezi uživateli internetu. Každý den jsou na OLAJKUJTO.cz nahrávány desítky vtipných obrázků návštěvníky tamního webu. Pokud vás zajímá, jak web funguje, následujte tento obrázek, který popisuje, jak přidávání obrázků na webu funguje. Pokud máte nějaký vtipný obrázek, stačí ho nahrát na web a možná se právě ten váš vtip stane na internetu populárním a bude kolovat sociálními sítěmi křížem krážem.
Pokud nemáte zájem o nahrávání obrázků, můžete web ve chvilkách nudy jen tak navštivit a hodnotit nahrané obrázky prostřednictvím hodnotících palců. Pokud jste humorně založený člověk, čtení tamních gagů vám určitě zlepší náladu. Jelikož je během dne nahráváno na web spoustu vtipných obrázků tamními návštěvníky, každou minutu je na webu něco nového.

vtipné obrázky na OLAJKUJTO.cz

Pevně věříme, že vás dnešní aprílový vtípek nijak zvlášť nevystrašil. Můžeme s jistotou říci, že dalšího žertíku se dočkáte opět až za rok.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *