Long Vehicle Circus na chůdách


Česko Slovensko Má TalentSvůj velký (a hlavně vysoký) talent přišla ukázat i tato čtveřice, jenž tvoří cirkusovou formaci Long Vehicle Circus. Jejich vystoupení spočívalo v tanečních pohybech na chůdách. Jaro Slávik řekl, že se diví, že se tato čtveřice už teď neživí svými vystoupeními v Las Vegas. Na tyto „přerostlé“ mladíky se můžete podívat uvnitř článku.
4 komentáře: “Long Vehicle Circus na chůdách”

 1. Už to tady pár lidi k nějakým videím psalo… ale je to fakt hrůza.. a to myslím střihače a záběry… ten kdo to střihá tak nevím co to je za exoty… ten špatnej střih a špatné záběry těm hromadným tanečním skupinám strašně ubližuje… doufám, že s tím časem něco udělají…!
  to je prostě 2 sec. záběr na ně z boční kamery… sekunda střih na diváky… sekunda střih zpátky na vystupující z jiné kamery… pak střih na to jak se tváří porota… pak zase a zase to same do kola… s těch hromadných tanečních vystoupení nikdo nic pořádně nemá…
  I já jako naprostý laik, tak mám představu jak by to mělo zhruba vypadat…
  Hlavní síla a kouzlo těchto a podobných vysokpočetných tanečních skupin a vystoupení je v jejich počtu… a hlavně v celé synchronizaci jejich vystoupení… ten hlavní efekt dělá celkový pohled na celou skupinu, která je perfektně sehraná a secvičená… když to rozkouskují na 5 různých záběrů z pěti kamer, které střihají po 2 sekundách s prostřihama na diváky a porotu, tak to pak stojí za…
  měly by to být co nejdelší NEstříhané záběry… nejlépe z čelního pohledu, čelní kamery, která je přímo proti pódiu a zabírá celou taneční(vystupující) skupinu…
  nevim jestli to dělají schválně takhle špatně, nebo proč… ale přece na tak velkej a drahej projekt musí mít přeci sakra i kvalitní team kameramanů a střihačů, kteří by měli vědět jak to má vypadat….
  malá ukázka jak by to podle mě mělo vypadat… nemylsím vystoupení(které je ale samozřejmě užasný), ale jde o to jak to mají dobře sestříhaný, dobrý záběry….
  http://www.youtube.com/watch?v=PtwVfJqBfms&feature=related
  fakt by to měli zlepšit… protože pro hlasující diváky u televizorů budou ty jejich blbě stříhané záběry znevýhodnovat prave tanecni vysokopocetni skupiny… protoze tema spatnejma zaberama a strihem jim to vystoupeni uplne zkazi….

 2. Díky díky díky, od vystoupení v TV je na netu plno odkazů, teď konečně vím, co je to za hudbu. Viděla jsem je prvně o víkendu naživo na Parukářce, totálně jsem se nadchla!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *