Marián Zázrivý je hrdinou v Česku i na Slovensku


Marián Zázrivý, který včera zakončil druhý díl pořadu Česko Slovensko Má Talent, se stal přes noc doslova národním hrdinou. Ihned po jeho vystoupení v televizi se Marián objevil v hlavních článcích předních českých a slovenských zpravodajských serverů. Rovněž mu přísluší i dnešní tištěná přední strana slovenského deníku Nový Čas.

Nejčastěji média přiřazují Mariána Zázrivého k mužské verzi britské zpěvačky Susan Boyle, která stejně jako Marián na první pohled moc respektu nesklidila, avšak po odzpívání ji leželi všichni u nohou.

Český zpravodajský server iDnes.cz napsal pár minut po odvysílání článek s nadpisem: Marián napodobil Susan Boyle, přišel nesměle a vyrazil dech.

Marián Zázrivý se objevil i na hlavní straně dnešního vydání deníku Nový Čas:

Marián zaznamenal velký úspěch i na facebooku, během několika minut bylo vytvořeno spoustu fanouškovských skupin, z nich ta největší měla během první hodiny na dvě stě fanoušků.

Z Mariána je tak přes noc velký hrdina českého a slovenského národa, prorazí hranice a dojme diváky i v zahraničí? Uvidíme.8 komentářů: “Marián Zázrivý je hrdinou v Česku i na Slovensku”

  1. Vážení, tak toto je talent. Nevím, co pan Marian dělá za profesi, se svým hlasem měl dávno stát na prknech největších operních scén. Kdo jiný by měl vyhrát Las Vegas, když ne on. Přeji moc úspěchu. Ludmila

  2. Pan Marián Zázrivý je učitel hudby.(bylo to uvedeno i v titulku u televizního vystoupení).
    Moje hodnocení je BRAVO!BRAVO!BRAVO!

  3. Ano, skromný pan učitel hudby snad konečně najde ocenění. Úplně mě to dojalo, jak se chudáček unavený rozplakal…Nemyslím, že to vyhraje, ale snad si ho konečně někdo všimne. V dnešním světě holt neplatí…sedávej panenko v koutě, když budeš hodná najdou tě, jak do nás cpali komančové…
    Mně osobně se líbí taneční vystoupení mladejch kluků, které jsem viděla v ND a jak to umí rozbalit Queenie. Dívejte se v pátek na dva týpky – silová akrobacie…super šou :-)). Jo – jo se vám také bude líbit. Hezký den všem…J.

  4. Ještě dodatek :…v ND zpíval také jeden „eunuch“, nechala bych ho zpívat nahatého, aby bylo vidět, jestli HO má…!…bylo to něco fujtajblového, ty nějvětší výšky nevyzpíval, tak tam asi nějakého liliputánka má…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *