Martin Mottl alias Lady GaGa v divadle postoupil

Sponzorované odkazy

Pokud jste sledovali nedělní závěrečný castingový díl talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent v televizi, nejspíš s nadpisem tohoto článku souhlasit nebudete. Jak určitě víte, naše redakce se v průběhu natáčení castingových dílů vydala přímo do terénu zachytit pro Vás, naše čtenáře, aktuální informace ze zákulisí této soutěže, jež jsme vám přinášeli prostřednictvím tohoto serveru několik měsíců zpátky. Spatřili jsme tak na vlastní oči spoustu soutěžících vystupujících v divadlech. A Martin Mottl alias Lady GaGa nebyl výjimkou.

Ti z Vás, kteří se šli podívat na soutěžící v Mahenově divadle v Brně jako publikum, určitě ví, že soutěžící Martin Mottl, který tančil v soutěži Česko Slovensko Má Talent na píseň od Lady GaGa, v tomto divadle postoupil. Produkce pořadu Česko Slovensko Má Talent ovšem jeho výstup v soutěži sestříhala tak, aby si diváci u televizních obrazovek mysleli, že Martin dále v soutěži nepostoupil.

Martin Mottl během svého vystoupení skutečně získal dva červené křížky a to od Jana Krause, který s jeho postupem zásadně nesouhlasil, a dále také od Jaro Slávika. Ten ovšem po krátké úvaze svůj názor změnil a soutěžícímu dal své ano. Odůvodnil to slovy, že si dokáže něco podobného představit v Las Vegas.

Lucie Bílá řekla na Martinovo vystoupení jen to, že zpěvačku Lady GaGa neměla nikdy ráda, protože ji přijde příliš levná. Po vyslechnutí názoru od Jaro Slávika ovšem řekla, že její osobní nesympatie se zpěvačkou nemohou nijak ovlivnit její hodnocení Martinova vystoupení a i ona dala tanečníkovi nakonec své ano.

Produkce ČS Má Talent tak v některých případech mění rozhodnutí poroty dle svého uvážení. Na výsledku by to ovšem stejně nic nezměnilo, Martin totiž vyletěl ve Velkém třesku.

Sponzorované odkazy:

Soutěžící Martin Mottl se k celé situaci vyjádřil takto:

Fak nic proti, ale v Brně mě pustili dál – to až na Velkým třesku mě vyrazili :D sestříhali to docela až moc krutě… :D

Jediné, na co si tak budou muset dávat střihači pozor, je to, aby diváci u televizních obrazovek nezahlédli v nedělním Velkém třesku Martina Mottla v některém ze záběrů.

Sponzorované odkazy:

Má právo produkce měnit prostřednictvím střihu rozhodnutí poroty?


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vietnam watch footballxoilac24 hours live