Mighty Shake alias Matrix

Sponzorované odkazy

Tak tohle bohužel produkci talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent neodpustím. Naše redakce měla příležitost vidět většinu soutěžních talentů živě na castinzích a pokud jsme byli z nějaké taneční skupiny opravdu nadšeni, tak to byli právě Mighty Shake. Jejich vystoupení ovšem střihači v produkci tak nešikovně sestříhali, že já osobně jsem zůstal před televizí stát s otevřenou pusou.

Pokud se vám tato taneční skupina v televizi líbila, tak věřte, že v divadle byli ještě dvakrát, né-li třikrát lepší. Do vystoupení se například vůbec nedostala část, kdy tanečníci ze stuh vytvořili imaginární krychli, ve které hlavní postava z Matrixu – Neo, pomalu utíká. Při podobných vystoupeních bych doporučil střihačům dávat záběry pouze z jednoho úhlu – ze předu. Diváci, tak nebudou ochuzeni o žádný tanečně propracovaný prvek. Osobně bych nezkrátil ani sekundu tohoto vystoupení a klidně bych oželel zkrácení některého z pěveckých vystoupení, které vídáme v soutěži až, až.

Mighty Shake se mi v divadle líbili natolik, že jsem někde vzadu v koutku duše počítal s tím, že by mohly televize z tohoto vystoupení udělat závěrečnou třešinku na dortu dnešního třetího dílu. Bohužel dostal přednost opět zpěv, což je škoda. Každopádně budeme věřit, že se Mighty Shake dostanou přes Velký třesk do semifinále a uvidíme jejich matrixovské vystoupení ještě jednou, živě a nesestříhaně.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vietnam watch footballxoilac24 hours live