Mighty Shake alias Matrix


Tak tohle bohužel produkci talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent neodpustím. Naše redakce měla příležitost vidět většinu soutěžních talentů živě na castinzích a pokud jsme byli z nějaké taneční skupiny opravdu nadšeni, tak to byli právě Mighty Shake. Jejich vystoupení ovšem střihači v produkci tak nešikovně sestříhali, že já osobně jsem zůstal před televizí stát s otevřenou pusou.

Pokud se vám tato taneční skupina v televizi líbila, tak věřte, že v divadle byli ještě dvakrát, né-li třikrát lepší. Do vystoupení se například vůbec nedostala část, kdy tanečníci ze stuh vytvořili imaginární krychli, ve které hlavní postava z Matrixu – Neo, pomalu utíká. Při podobných vystoupeních bych doporučil střihačům dávat záběry pouze z jednoho úhlu – ze předu. Diváci, tak nebudou ochuzeni o žádný tanečně propracovaný prvek. Osobně bych nezkrátil ani sekundu tohoto vystoupení a klidně bych oželel zkrácení některého z pěveckých vystoupení, které vídáme v soutěži až, až.

Mighty Shake se mi v divadle líbili natolik, že jsem někde vzadu v koutku duše počítal s tím, že by mohly televize z tohoto vystoupení udělat závěrečnou třešinku na dortu dnešního třetího dílu. Bohužel dostal přednost opět zpěv, což je škoda. Každopádně budeme věřit, že se Mighty Shake dostanou přes Velký třesk do semifinále a uvidíme jejich matrixovské vystoupení ještě jednou, živě a nesestříhaně.


13 komentářů: “Mighty Shake alias Matrix”

 1. Vznikající vystoupení…ostatně nic jiného jsem od skupiny MIGHTY SHAKE ani nečekala,škoda jen,že diváci u televizních obrazovek toho až tak moc neviděli,trošku ostuda střihačů …tak snad se dočkáme příště.Držíme pěsti.

 2. Jak uvidíme znova Matrix – v semifinále snad pojedou něco jinýho ne? nebo to snad mají jenom 1 vystoupení? Jinak souhlas že včerejší obě taneční skupiny jak Mighty Shake tak Křečkovi Muži byli strašně špatně sestříhané. Ale pokud obě dve taneční čísla postoupí, určitě naživo bude jejich show luxusní.

 3. wow…hodně povedené:-) těším se na další „vystoupeníčko“ snad toho bude vidět více 🙂

 4. lidičky byli jste prostě úžasní pokud to vy nevyhrajete tak teda nevím protože jste to tam včera krásně rozpálili 🙂 porota i publikum byli úplně hotový jen tak dál 🙂 spousta lidí vám drží pěstičky

 5. Opravuji…ne vznikající,ale vynikající:)).A vystoupení bude určitě příště jiné…myslím,že toho ještě mají hodně co ukázat.

 6. Písnička -> část vlastní tvorba, část remixy, takže těžko ti řeknou, co to je za písničku…
  @kepop: mají hodně tanečních vystoupení, stačí si projet youtube

 7. Supeeeeeeer bylo to fakt úžasný jseště teď jsme s toho hotová !!! Jak říkali ostatní blbě sestříhaný, ale kdo vás viděl na živo tak určitě čuměl !!! 🙂 JEN TAK DÁL ( DRŽTE SE ) 😀

 8. Když jsem porovnal to, co jsem viděl na castingu s tím, co bylo v televizi, brečel bych. V televizi to bylo super, ale na castingu ještě x-krát lepší. Nechápu režii a střihače, bylo to setříhané jen na cca 30% celkové stopáže vystoupení a většina nejlepších prvků byla vystřižená! Když si představím zpěváky, kteří jsou možná dobří, ale každopádně jsou tam celí včetně zákulisí … přemýšlím, jestli to nemohl být i záměr. Ale to je jen spekulace. Každopádně – těšíme se na pecku v semifinále, pokud Mighty Shake Zastávka postoupí!!! P.S. Kdo by měl postoupit, sakra, když ne oni ?!

 9. Nu co dodat, jo to to nejlepší, co současná „amaterská“ skupina nabízí v soutěži Česko-Slovensko hledá talent.
  Vidím trochu nekalosti ve velmi špatném sestřihu, ale možná, tak si říkám, že produkce tel. PRIMA, skupinu Mighty Shake chystá na závěr jako super bombu. Jistě si to ZASLOUŽÍ!!!!!
  Fanděte, posílejte po Facebooku správy o jejich vyjímečnosti dál.

 10. jsou mistři světa, pokud nevyhrají kdo má vyhrát? a doporučuji shlédnout jejich filmovou tvorbu…uchvatné… 🙂 jen tak dál

 11. MIGHTY SHAKE příští neděli 7.11.2010 netancuje,
  ale ČTE Z BIBLE ROBOTŮ od KARLA ČAPKA !!!!!!!!!!

  Vy co už máte plný zuby tanečních skupin, nechte se překvapit CO PSAL KAREL ČAPEK v jednom z dopisů VĚŘE HRŮZOVÉ, 7.listopadu léta páně 1928, po…zdní večer u pracovního stolu, za svitu petrolejky a popíjejíce víno. Tento dopis, byl ztracen a nikdy nevydán (Dopisy ze zásuvky 1980)…

  klidně HLASUJTE na 9060213 ve tvaru 9972
  Pro SR: Zašlete prázdnou sms na
  9972

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *