Mighty Shake Zastávka – 2 roky zpět

Sponzorované odkazy

Česko Slovensko Má Talent V pátém semifinálovém kole talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent dostalo nejvíce diváckých hlasů vystoupení taneční skupiny Mighty Shake Zastávka. Jejich nedělní choreografie sklízí obrovský počet kladných ohlasů od diváků, čímž se taneční skupina Mighty Shake Zastávka stává velkým favoritem na celkové vítězství talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent. Velká většina internetových diskutujících si myslí, že by Mighty Shake odvedli skvělou práci při reprezentaci Česko Slovenska na celosvětovém finále „Svět má Talent“.

Objevují se ovšem názory, že taneční skupina Mighty Shake Zastávka se nechala inspirovat americkou taneční skupinou Fighting Gravity, kteří tancovali v Amerika Má Talent (na jejich vystoupení se můžete podívat zde)

To ovšem vyvrací dva roky starý záznam z vystoupení skupiny Mighty Shake, který byl nahrán na video portál YouTube.com dva roky zpátky. Skupina tančí velmi podobnou choreografii ve stejných kostýmech. Nahrávka pochází z roku 2008. Jejich vystoupení tak přežilo dva roky téměř nezměněno až do roku 2010, kdy ho vidělo sta tisíce diváků prostřednictvím talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent.

Vystoupení Mighty Shake Zastávka v roce 2008

Sponzorované odkazy:

Vystoupení Mighty Shake Zastávka v ČS Má Talent

Co myslíte, uspělo by Česko Slovensko na finálovém kole Svět má talent s taneční skupinou Mighty Shake Zastávka, která by nás reprezentovala?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..