Finalisté Česko Slovensko Má Talent – Mighty Shake


Česko Slovensko Má Talent O kreativitě taneční skupiny Mighty Shake Zastávka se mohla naše redakce přesvědčit na živo v jednom z castingových kol, které jsme navštívili Skupina tehdy tančila na scénu z filmu Matrix a už tam získala velký aplaus diváků. Jejich castingové vystoupení v televizi bylo hodně sestříháno, a tak diváci neviděli celkovou propracovanou choreografii, kterou v divadle předváděli.

To ovšem skupině Mighty Shake Zastávka nepřekáželo ukázat v pátém přímém semifinálovém kole v čem tkví jejich talent – což je hlavně kreativita. V přímém přenosu tancovala skupina Mighty Shake opět na epický příběh, nyní z knihy Karla Čapka o robotech. Celá choreografie byla prezentována ve tmě se svítícími efekty a velice připomínala vystoupení taneční skupiny Fighting Gravity z Amerika Má Talent (o jejich vystoupení jsme informovali několik týdnů zpět).

Taneční skupina Mighty Shake získala v pátém semifinále nejvíce SMS hlasů od diváků a postupuje tak z prvního místa. Jejich vystoupení spojené s reakcemi na internetu z nich činí zatím největší překvapení talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent a rovněž i velkého favorita na vítězství.


Mighty Shake Zastávka na castingu ČS Má Talent


Mighty Shake Zastávka ve Velkém třeskuMighty Shake Zastávka v semifinálovém kole ČS Má Talent28 komentářů: “Finalisté Česko Slovensko Má Talent – Mighty Shake”

 1. nejlepsi show zatim….dokonala strategie! …. v prvnim kole byli dobri..slusni….ale v tomto kole dokazali pridat potrebnej nadstandart skvelou myslenkou a byt vyborni!!

 2. Jsou super, do finále fakt patří i s Verunkou, i když mi bude ve finále chybět Neopercussio a Trampolíny

 3. petr: bylo to pro narocny publikum…tak teda i pro me :)…splnilo to vsecko co si ja predstavuju…..priste uz neco podobnyho samozrejme u me neuspeje…musi vymyslet zas neco jinyho…napaditejsiho …lepsiho :))…..neni to tom jen tam neco zatancit….kazda tanecni skupina…i ty co nepostoupily….vsecky umeli tancovat dobre

 4. U mě to teda moc neuspělo… Přišlo mi že se hodně inspirovali z Step up 3 tam to všechno je… Podle mě tohle chtěl říct i Slávik, ale nenechali ho to říct… Ale musím jinak uznat že to trošku oživili…

 5. Jardík: hned prvni clanek tady na tom webu je: Mighty Shake- 2 roky zpět..Tam je vsechno napsany a je tam i dukaz-video, ktery vyvracuje, ze by Mighty Shake neco kopiroval… Kazdy z CS si mysli,ze vsichni musi kopirovat od Americanu, ale nemuze to byt treba i naopak?? 🙂 Kazdopadne toto vystoupeni kopirovany neni,takze Mighty Shake ma u me tolik hlasu, na kolik mi vyzbyde kredit..! Drzte se a neposlouchejte zakomplexovany lidi, kteri v zivote nic nedokazali a jenom haní vsechny okolo..

 6. jsou perfektní.když si pořádně všimnete jejich posledního vystoupení,tak uvidíte jak to mají perfektně všechno promakané….jsou to dříči,jde vidět že na sobě hodě,hodně makají a dělají pro tanec všechno….jste úžasní…nejlepší a nejoriginálnější taneční skupina v celé soutěži….

 7. uplně přehnaná šou, jste báječný,jde vidět že dřete, a ja vám fandím, a budu posílat hlasy :o)

 8. Mighty Shake -jste suproví nikdo naváš nemá !!!!!!!! vaše originalita je nejlépší!!!!!! fandím moc…..moc……

 9. Z uvedených videí je na první pohled vidět, že Mighty Shake Zastávka zatím dokázala být na rozdíl od některých ostatních soutěžících pokaždé jiná. Děkuju jim za to,neboť krása těchto pořadů tkví v tom, že se člověk těší, že přijde něco, co ještě neviděl a co mu třeba vyrazí dech. Já se teda díky nim těším!!!

 10. Existuje video z 12.4.2008 z regionálního kola Emco Dance Life tour, kde MS měl mimosoutěžní 20-ti minutové vystoupení „Čtení z bible robotů“… To že se to dávalo dohromady zhruba rok netřeba dodávat…

 11. když si čtu komentáře předtím je tu zmínka o kopírování nápadů. Já nwm, ale to by potom už nikdo nemohl dát do své formace žádný efekt, žádnou tzv. ,,haluz,, z které by se člověku otevřela údive pusa dokořán. Navíc si myslím, že MS už svoji originalitu dokázali a nepotřebují kopírovat nějaký americký talent ! A když se člověk mrkne na jejich videa na youtube.com tak vidíte, že ty formace tam mají z dřívější doby než nějaký step up a americký talnet byl !

 12. Vše, co MS doposud předvedli, je originální, dotažené do detailů, pastva pro oči, je z toho cítit, že tanec je jejich srdeční záležitost, netrpělivě čekám na neděli a těším se, co skvělého zase předvedou. Podle mě mají velkou šanci vyhrát:). Moc jim to přeji:)!

 13. MIGHTY SHAKE Vám TEĎ ve FINÁLE předvede, nezávisle na výsledku, husí kůži v přímém přenosu. FILMOVÝ TRAILER NAŽIVO.

  Nadupaný TANEČNÍ DIVADLO – Vlastní hudba, vlastní projekce a vlastní nápad. A to z roku 2000 v hávu totálního MEGAupgradu.

  NEJME co si myslíte …. tj. taneční skupina ….. JSME TANEČNÍ DIVADLO !!!! … MYŠLENKA, PŘÍBĚH, TANEC, HUDBA .. MRÁZ NA ZÁDECH .. TEPLO NA DUŠI .. VÍR V MYŠLENKÁCH .. SEMÍNKO PRAVDY ..

  VYBERTE SI JEN CO CHCETE … DĚKUJEME

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *