VIDEO: Milan Hradecký a David Valčuha – tanec


„Jsme inspirováni světem, tam je to běžné,“ říkají David Valčuha a Milan Hradecký, kteří se v Česko Slovensko má talent představí jako netradiční taneční pár. Společenské tance totiž tančí ve složení muž- muž. „Sice se obáváme, jak to budou Češi a Slováci brát, ale když spolu hrají dva muži tenis, proč by spolu nemohli tancovat,“ shodují se v názoru яндекс

15 komentářů: “VIDEO: Milan Hradecký a David Valčuha – tanec”

  1. Perfektní. Na tohle jsem se fakt těšila. Špičkové taneční provedení. Šikovní chlapci:))

  2. netušíte někdo, kde by se dalo sehnat tohle provedení písničky od evanescence?? Strašně se mi líbí v rytmu Paso doble… 🙂 Díky!

  3. pánové dobře, ale byt tam ženská měla by to víc šťávy, ale zase jste první mužský pár co jsem kdy viděl

    • iya benerrrrrrrrrr neh hadis blkarjaeeh untuk duniamu seakan-akan kamu akan hidup selamanya dan blkarjaeeh untuk akhiratmu seakan-akan kamu akan meti besok .hmmm

  4. Tak jsem si tak dneska náhodou vygooglila svého instruktora zumby a nestačím se divit, tančí v česko-slovensko má telent! Já se snad na to začnu dívat a držet palce, protože je vážně dobrej:)

  5. Begitu indah melihat orang yang deangn jiwa besar tidak mempersalahkansiapapun, tidak membandingkan dirinya deangn orang lain.Seperti malaikat, inilah jiwa yang besar dari orang-orang yang kayasecara rohani sedangkan miskin secara materi.* Hidup adalah kesempatan, gunakan itu.* Hidup adalah keindahan, kagumi itu.* Hidup adalah mimpi, wujudkan itu.* Hidup adalah tantangan, hadapi itu.* Hidup adalah kewajiban, penuhi itu.* Hidup adalah mahal, jaga itu.* Hidup adalah kekayaan, simpan itu.* Hidup adalah kasih, nikmati itu.* Hidup adalah janji, genapi itu.* Hidup adalah kesusahan, atasi itu.* Hidup adalah nyanyian, nyanyikan itu.* Hidup adalah perjuangan, perjuangkanlah itu* Hidup adalah tragedi, hadapi itu.* Hidup adalah petualangan, lewati itu.* Hidup adalah keberuntungan, laksanakan itu.* Hidup adalah terlalu berharga, jangan rusakkan itu.* Hidup adalah hidup, berjuanglah untuk itu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *