Na internet uniklo video konkurenční Talentmanie


Jak určitě víte, tak televize Nova a televize Markíza vyráží do boje proti Česko Slovenskému Talentu se svou vlastní show, kterou nazvaly Talentmania. Půjde víceméně o to stejné jako originální Česko Slovensko Má Talent, jen s trochu upravenými pravidly. Konkurenční Talentmania začala hledat talenty o několik týdnů dříve než právě Česko Slovensko Má Talent, to nese za následek to, že je tato show mírně v předstihu.

Právě teď v Talentmanii probíhají castingové kola v divadlech, která u Česko Slovenského Talentu začnou za 14 dní. A právě jedno z divadelních vystoupení Talenmanie uniklo na internet. V né moc kvalitním videu můžeme spatřit zpěvačku, která zpívá píseň od Miley Cyrus. Za soutěžícím jsou umístěny semafory, které mají stejnou úlohu, jako mají tři velké červené kříže u Česko Slovensko Má Talent.

Kromě kulis a rekvizit můžeme vidět v tomto video i celkový střih a grafiku této show. Soutěž moderuje Leoš Mareš a v porotě zahlédneme Zdeňka Trošku, Adélu Banášovou, Pala Haberu a modelku Alenu Šeredovou. Jelikož se budeme snažit být na tomto webu objektivní, konečný názor na tuto uniklou ukázku necháme na Vás. Prostor v diskuzi pod článkem je jenom Váš.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *