Na Slovensku vyhrál pořad Česko Slovensko Má Talent


Tisková zpráva: Najúspešnejšia talentová šou Česko Slovensko má talent pokračovala uplynulú nedeľu prvým priamym prenosom zo semifinálového kola a opäť víťazne nad konkurenciou. V sobotu sa darilo komédii Plán hry, ktorá sa v strategickej cieľovej skupine 12-54 stala najsledovanejším nespravodajským programom dňa.

Prvé semifinále talentovej šou TV JOJ a TV Prima Česko Slovensko má talent získalo rating 13,9% a podiel 37,9% a opäť s odstupom porazilo konkurenčnú šou. Najvyššie podiely získala originálna talentová šou v cieľovej skupine žien 15-24 s hodnotou 48,9% a už tradične v Bratislavskom kraji 46,3%. Rozhodnutie o postupujúcich do veľkého finále skončilo s podielom 32,9% – opäť ako jednotka na trhu s prevahou mladších divákov (Bratislavský kraj podiel 41,4%, ženy 25-34 podiel 40,2%, muži 25-34 podiel 37,3%).

Zdroj: Medialne.sk

9 komentářů: “Na Slovensku vyhrál pořad Česko Slovensko Má Talent”

  1. Cipela: taky si rikam co tady delas, ale to je vcelku jedno… 🙂 me by zajimalo co te chytlo vic na talentmanii… ja mam primarni tohle, a talentmanii sleduju tak napul, a zatim jsem neprisel na nic, co tam maji udelany lepsi… 🙂

  2. to je divny, protoze ČSMT vysílali zatím jen vždy v neděli… 🙂
    ale asi myslíš talentmanii v sobotu… ja treba taky sleduji oboje, ale talentmanii tak napul, ted posledni uz skoro vubec…
    ale stejne proste s cistym svedomim muzu rict, ze ČSMT je desetkrát lepší… na talentmanii jsem zatím neviděl nic, co by mě přinutilo fandit víc talentmanii než ČSMT… teda jednu soutěžící mají výbornou, ale jinak nic….

  3. jo takhle v sobotu, jako pristti vykend reprizu… to mi nedoslo, ze to mylsi takhle… 🙂
    ale stejne to nemeni nic na tom, ze nechapu, co se mu zda lepsiho na talentmanii…? 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *