Nova porazila Primu, jen těsně ovšem

Sponzorované odkazy

Jsou známé výsledky sledovanosti včerejšího boje mezi talentovými soutěží Ćesko Slovensko Má Talent na Primě a Talentmanii na Nově. Obě soutěže byly nasazeny do přímého střetu od 19:50. Nyní už známe vítěze tohoto včerejšího tvrdého souboje. Vyhrála Nova, jen těsně ovšem.

Konkurenční Talentmanii sledovalo přesně 1 336 000 diváků. V podílu s ostatními televizemi dosáhla Nova hodnoty 35,96 procenta.

Soutěž Česko Slovensko Má Talent sledovalo 1 142 000. V přepočtu na podíl to dělá 29,88 procenta.

Nova sice zvítězila, avšak rozdíl je pouze 200 000 diváků. Pokud si vezmeme, že Talentmania navazovala přímo na Televizní noviny, které sleduje průměrně 2,5 miliónů diváků, je to pro Novu určitě velký pokles. Před pěti lety sledovalo úvodní show kontejnerového Big Brothera na Nově přes 2 milióny diváků. Letos se musí Nova spokojit se sledovaností svého hlavního podzimního formátu o cca 700 000 diváků méně. Můžeme si být jistí, že Nova s tímto výsledkem moc spokojena nebude, 1.3 mega na takhle dlouho propagovanou hlavní podzimní show je prostě pro českého leadera málo.

Pořad Česko Slovensko Má Talent ovšem zaznamenal jeden úspěch, i když tuto show sledovalo o 200 000 diváků méně na Primě než na Nově, televizní diváci postupně přepínali z Talentmanie na ČS Má Talent. Do 20:45 vedla Talentmania, avšak od 20:45 do 21:45 už vedl Česko Slovensko Má Talent.

Sponzorované odkazy:

Jak probíhal souboj v minutách:

Jak si pořad Česko Slovensko Má Talent vedl na Slovensku najdete zde.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vietnam watch footballxoilac24 hours live