Nová reality show Farma začíná na TV Nova 24. června!

Farma na Nově online - Farma na TV Nova - pořad www.FarmaShow.cz

Farma Online - tv show na Nově: Michal Páleník (TV nova)Vyvolení už sice skončili, ale televizní zábava pokračuje dále. Pokud nevíte, co sledovat po VyVolených, doporučujeme novou reality show Farma, která startuje na TV Nova už za deset dní – 24. června!

Jedná se o reality show, která tady ještě nebyla. Dvanáct vyvolených bude „uneseno“ z každodenního života a umístěno do odlehlé Farmy daleko od lidské civilizace, kde budou muset plnit úkoly. Každý týden bude jeden soutěžící vyřazen, až zbyde vítěz, který získá 1 000 000 českých korun!

Farma na Nově startuje již za deset dní. A bude se vysílat až pětkrát denně vždy v hlavním vysílacím čase. Nová show Farma na TV Nova tak ovládne celé léto.

Farma online na Nově (na TV Nova) www.FarmaShow.cz
Zdroj: Nova.cz

Pokud vás zajímají veškeré informace ohledně tohoto pořadu, navštivte náš sesterský web zaměřený právě na Farmu na Nově. Tento pořad vás bude určitě bavit!


Jeden komentář: “Nová reality show Farma začíná na TV Nova 24. června!”

  1. Wow! One of my facebook frdeins just started a thread about favorite quotes, and I told her this is mine! It was great to come over here this morning and read it.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *