Nova spláče nad výdělkem, říká mediální odborník


Náš server pro Vás monitoruje česká a slovenská média, která se zmiňují o pořadu Česko Slovensko Má Talent. Bulvární tisk Aha! se zeptal mediálního odborníka Evžena Skřivánka na to, co si myslí o boji, který tady za několik týdnů vypukne mezi televizí Nova a televizí Prima. Zde je jeho názor na celou věc.


Diváci podle mého názoru dají přednost pořadu, který znají již ze zahraničí. Obávám se, že Nova spláče nad výdělkem. Stejně, jako když proti StarDance České televize nasadila nepovedené Bailando a proti první řadě VyVolených reality show Big Brother,“ říká mediální odborník.

Věříme, že diváci ocení originální verzi pořadu, který již znají ze zahraničí. Pro ty, kteří ještě Talent neviděli, máme připraveno několik sestřihů s výběrem nejlepších účinkujících ze zahraničních verzí pořadu. Poběží až do 29. srpna, kdy začínáme,“ říká mluvčí Primy Jana Kocová.

Na upoutávku na tyto zahraniční díly, které začínají již dnes večer na TV Prima se můžete podívat zde:2 komentáře: “Nova spláče nad výdělkem, říká mediální odborník”

  1. Naprostý souhlas, Nova nemá nejmenší šanci a měla by to co nejrychlejc stáhnout nebo se vyhnout Primě ve vysílacích časech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *