Oficiální vyjádření TV Prima k situaci ohledně ovlivňování hlasování Lucie Bílé

ČeskoSlovensko-má-Talent-2012-lucie-bila

ČeskoSlovensko-má-Talent-2012-lucie-bila
Zdroj: TV Prima, TV JOJ
Televize Prima se na základě spousty diváckých ohlasů na nedělní finále show ČeskoSlovensko má talent 2012 oficiálně vyjádřila k situaci kolem ovlivňování hlasování.

Podle televize Prima je normální, když porotci ovlivňují svými emocemi hlasování televizních diváků:

,,Na tomto místě je korektní konstatovat, že všechna vyjádření porotců jsou součástí hry, tudíž mohou ovlivnit a ovlivňují výsledky hlasování. Tedy i emotivně zabarvený projev Lucie Bílé byl součástí hry a mohl mít vliv na hlasování.“ – Prima Family

I přes toto konstatování ovšem televize Prima oznamuje, že výrok Lucie Bílé na adresu Alexe Dowise nemělo žádný vliv na stav hlasování.

Dle informací z produkce pořadu bylo vítězství Jozefa Pavlusíka natolik přesvědčivé, že by jej nemohla změnit sebesilnější slova kohokoliv.

Televize Prima ovšem ví, že porotkyně Lucie Bílé to trochu přehnala a použila silná slova, která nejspíš být použita vůbec neměla, vyplývá to z poslední části oficiálního vyjádření TV Prima:

Obdiv publika si však nezaslouží jen soutěžící, jak vítězové, tak poražení, ale především Lucie Bílá, která se dokázala během několika minut „vzpamatovat“ a přede všemi se za svá silná slova Alexovi omluvit.
10 komentářů: “Oficiální vyjádření TV Prima k situaci ohledně ovlivňování hlasování Lucie Bílé”

  1. Prostě je to jasnej podfuk.Už tím jen jak to medializujete:-)!Podfuk byl i hotel paradise,nala vyčutnutá snad 2x,vrátila se tam a ostatní že by se rozdělily a ona že ne,a stejně vyhrála.Koukáme to ale na ptákoviny:-)!

  2. no jasne…VITEZSTVI PAVLUSIKA BYLO NATOLIK PRESVEDCIVE ….no bodejt by ne..kdyz se o nem rozhodlo uz pred finale…zarazeni PAVLUSIKA nakonec …. zadoneni bile o SMS pro nej…pospineni ALEXE k tomu uz jen dopomohlo…a vubec tam beztak ani SMS nehrali roli…jak jim muzeme verit..ze to tak na SMS skutecne dopadlo? a to i kdyby odhalili svoje cisilka nebo procenticka….. musim rict..ze at je NOVA amaterstejsi behem produkovani talentove show…protoze to ma prima fakt zmakli…tak ne..ze by nemanipulovali…ale nikdy ne TAKHLE TRAPNE A OKATE az amatersky…kdyz uz je potreba manipulovat..tak aspon nejak soudne

  3. plně s tebou souhlasím Filipe. o vítězi bylo už dávno rozhodnuto. fanoušci Alexe psali na jeho profilu na FB, že po tom rozhořčení Bílý jim přestaly chodit doručenky na mobil a někdo měl jen „zpracovává se“. Prostě komedie nad komedii

  4. Hrozně zajímávý je, že zrovna ten kousek mi unikl, a nikde na webu se nedá sehnat to video z toho přímýho přenosu, když Bílá řekla co řekla. Takže prima může tvrdit 1000x že to určitě Bílá neovlivnila, ale proč to teda nedají celý na net. Vsechno je ostřihaný, ve vyhlašování neni ani vystoupeni Richarda Mullera, jediný co tam je, jak se pak Bílá omlouvá… Takže to myslim mluví za všechno. Nejspíš už to, jak to cely pos…. neuvidim.

  5. Jo tak dneska už to přidali, nebo sem byl slepej včera.. No, každopádně A´t už to prohrál alex kvůli tomu nebo ne, tak tohle řikat neměla..

  6. Neuveritelne zkorumpovany vysledek hlasovani o viteze finale … Sahnete si vsichni do svedomi a reknete si, jestli mate pocit ze vyhral ten pravy … Menit pravidla behem souteze? Co to je prosim vas … Clovek jde do souteze aby vyhral 100t E a ne nejakou pomernou cast, aby byl prvni a ne aby byl jeden z prvnich … Kde to jsme … Kvuli nejakym detem? Slavik to rekl jasne a strucne .., Deti so showbussinesu nepatri, a jeden z duvodu je prave tenhle … Z litosti a z roztomilosti, aby z toho taky neco meli tak se to proste rozdeli … Vzdyt si to zaslouzi … ?!?! Dowis byl jasny favorit a vitez a ne nejakej automekánik s repraky hír a dirou mezi zuby … Shodneme se jasne vsichni ze vyrok pani Bile mu ublizil a sesadil ho z prvniho mista na misto druhe … A odsuzovat nekoho za jeho nazor? Jedinej rekl ze Ne a hnedka si to taky za to pekne slizlul … Nechci to rikat takhle do eteru, ale zacinate se chovat jako NOVA, ktere vsechno prekrouti a udela si to tak, jak se ji to hodi … Jestli sem se nekoho dotkl, tak se za to omlouvam .. Je to pouze muj nazor ..

  7. Bílá je pipna. Takovou emocionální ženušku bych chtěl mít doma… Bych s ní nevydržel. Jo a vyjádření produkce k celému incidentu – klasický český odpovědný postoj. Nic se nestalo, všechno je v pořádku. Fuj Primo.

  8. Je to stejný podfuk jako před lety v pořadu Aplaus! Tehdy tam Aleš Ulm protlačil svoji milenku mimo soutěž a ta to také později, světe div se, vyhrála. Trapárna a Prima je tímto divných chováním známa. Dělají jen to, co jim se hodí bez ohledu na cokoliv. Nevěřím Primě ani slovo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *