Oficiální vyjádření TV Prima k situaci ohledně ovlivňování hlasování Lucie Bílé

Sponzorované odkazy

ČeskoSlovensko-má-Talent-2012-lucie-bila

Zdroj: TV Prima, TV JOJ

Televize Prima se na základě spousty diváckých ohlasů na nedělní finále show ČeskoSlovensko má talent 2012 oficiálně vyjádřila k situaci kolem ovlivňování hlasování.

Podle televize Prima je normální, když porotci ovlivňují svými emocemi hlasování televizních diváků:

,,Na tomto místě je korektní konstatovat, že všechna vyjádření porotců jsou součástí hry, tudíž mohou ovlivnit a ovlivňují výsledky hlasování. Tedy i emotivně zabarvený projev Lucie Bílé byl součástí hry a mohl mít vliv na hlasování.“ – Prima Family

I přes toto konstatování ovšem televize Prima oznamuje, že výrok Lucie Bílé na adresu Alexe Dowise nemělo žádný vliv na stav hlasování.

Sponzorované odkazy:

Dle informací z produkce pořadu bylo vítězství Jozefa Pavlusíka natolik přesvědčivé, že by jej nemohla změnit sebesilnější slova kohokoliv.

Televize Prima ovšem ví, že porotkyně Lucie Bílé to trochu přehnala a použila silná slova, která nejspíš být použita vůbec neměla, vyplývá to z poslední části oficiálního vyjádření TV Prima:

Obdiv publika si však nezaslouží jen soutěžící, jak vítězové, tak poražení, ale především Lucie Bílá, která se dokázala během několika minut „vzpamatovat“ a přede všemi se za svá silná slova Alexovi omluvit.

Sponzorované odkazy:Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..