Online HLASOVÁNÍ – Vyberte nejlepší dětskou zpěvačku


Již v neděli nás čeká v Česko Slovensko Má Talent Velký třesk, v němž se dozvíme, kteří talenti vyplní tři semifinálová kola.

Pokud se podíváme zpětně na castingové díly ČS Má Talent, můžeme s přehledem říci, že největší pozornost se v letošní řadě upínala hlavně na dětské zpěvačky. Dle upoutávky na Velký třesk to vypadá, že se bude ve Velkém třesku vybírat pouze ze třech dětských zpěvaček, a to mezi: Diankou Kalashovou, Adélkou Ferencovou a Barborkou Cinovou. Dle bulvárního tisku do dalšího kola nepostoupila Amálie Moncmanová, která zpívala píseň od Dary Rolins.

Pokud by to tedy bylo na vás, kdo z této trojice si dle vás zalouží nejvíce postup do semifinálového kola? Kterou dětskou pěveckou hvězdu byste si nejvíce přáli vidět v semifinálových kolech?


Zde je rekapitulace jejich výkonů:71 komentářů: “Online HLASOVÁNÍ – Vyberte nejlepší dětskou zpěvačku”

 1. At postoupí Dianka.Dianka má úžasný hlas na nic si nehraje je krásná holčička a hlavně slušná.Za to ta Barbora je malá ciguna která se snaží na sebe upozornit vždyt vypadá jak opice z pavilonu B a má hlas jak když zapne můj děda staré rádio.A Adéla má sice hezký hlas ale od Dianky je hodně daleko moc toho nepředvedla jenom jeden vysoký ton a Dianka aspon tak 5 vysokých tonu.

  • Vypláchni si ústa mýdlem a zkus to ještě jednou! Tyhle rasistické plky by měl admin smazat.
   Jinak mně se Barunka líbila ze všech nejvíc. Právě ona si totiž na nic nehraje. Nechápu tvoji potřebu jí ubližovat. Ty ji znáš?

  • hodně dobrej člověk když nadává do cigonu…asi to má v životě hodně těžky…volá o pomoc …ubohé…slabožské…a hlavně trapné….koukám i tací se najdou…

  • Hele, ty rasistko hnusná, tak zaprvé, Bára je možná cikánka, ale je ze slušné rodiny a znám tady okolo hodně bílejch kteří se naopak chovaj tak, jak by se dalo očekávat od romů…. možná že nebyla nejlepší, ale zpívala dooost slušně, a pochybuju že ty bys zazpívala líp…

  • kdyz podle tebe barborka je ciguna ,tak ty si zase knedlikova hlava a opareny prase vis,ty vyjebance co se kurvite mezi sebou v rodine ,a ty nikdy v zivote nikdy nic nevyhrajes ,vyhrajes jen samou smulu a nic hezkeho v zivote te neceka preju ti jen same nestesti ,chapes,ty vyjebance skurveny .barborka,dianka nebo ta treti to jsou jen deti ktery krasne zpivaji,a nezalezi na tom kdo jak vypada chapes?ty asi nemas pojem o zpivani ,ty 5vysokych tonu ,a ty umis,co?ty vyjebance,cau ty zmrde a polamej si nihy a zvracej az budes zrat ty knedliky

  • Takže mě poslouchej ty vůbec zpěvu nerozumíš Diana je hrozná cikánka hraje si tam na Madonnu dělá tam pohyby jako dospělá zato Adélka je hodná slušná skromná holčička která si zaslouží postoupit protože si na nic nehraje a ty si svoje nesmysli piš někam jinam!

  • Jak mužeš někoho urážet když jí neznaš a navíc je to dítě.Jde vidět ze nejsi normální asi to nemáš v hlavě v pořádku vit?Jsi ubohý a trapný měl by ses stydět urážet tak malou holčičku.

 2. Sakra nechte tu Báru napokoji,závidíte ji nebo co? Ty hnusně rasistický a ubohý kecy si nechte pro sebe! Baruška je talent,sice já osobně fandím Diance,ale Baruška je taky úžasná:)

  • – Hola soy un Fotografo hecho a pulso me inspiran stiios como el de ustedes me gusta mucho sus imagenes logran capturar emosiones Que optica usan para lograr esos colores, me imagino que focales fijas muy luminosos? Felicitaciones.

  • khushe lago bedesh ma base ra pane kahe gaurnu vo ko ma iraq ma 6u yaha ta kahe pane garnu napi ne rai6 sabi afno pan aphai vitra gumsyara raknu parne dukha lag6 tapi haru ko yo dekda sarai khushe lago.

 3. Podle mě jsou opravdu všechny tři velmi vyrovnané,každá zazpívala úžasně,ze všech sem měl husí kůži,takže bych poslal dál všechny..ale podle mě postoupí určitě Diana a má i velkou šanci na celkovou výhru,ikdyž bych to hodně přál Adélce,která je opravdu skromná a na nic si nehraje a má úžasný hlas..No ale asi stejnak bych dal hlas Diance !

 4. Tak podle mně jsou dory všechny ale je jen jedna z nich pri ktere sem v životě poprvy nedychal celou pisnicku.Viděl a slyšel sem ji naživo s mikrofonem i bez ale s tim mikrofonem mi šel mraz po zadech jak to bylo neuvěřitelny a dechu se mi nedostavalo.nevim jak hodně je znate ale pro mně je jedina favoritka a vitězka.Její jmeno je Baruška Cinová.

 5. Všechny tři holčičky by měly postoupit. Vždyť takovýhle talent se jen málokde vidí a my máme tu možnost mít, vidět a slyšet rovnou 3 obrovské talenty…….Tady se nedá posoudit, která zpívá líp, protože každá má úplně jinou barvu hlasu a jiný výraz…… A to je právě super. U každé z nich jak u Adélky, Dianky nebo u Barunky tak mě úplně mrazilo v zádech….. Postup přeju všem holkám a pokud náhodou některá z nich nepostoupí tak si myslím, že když budou chtít tak to jednou dotáhnou hodně daleko :-)))

 6. Největší talent vidím v té malé Cínové. Tuším, že se jmenuje Barunka. Krásná barva hlasu, vynikající projev, rytmus, prostě skvělá. Co mi nesedělo byl výběr písničky. Nezaujala mě ani v originále, prostě se mi ta píseň nelíbí. Ale to není chyba zpěvačky.

 7. Barunka má fakt talent,takovej hlas se jen tak nevidí 🙂 Já osobně fandím Diance ale Barunka je taky úžasná! Ono je hrozně těžký vybrat z těhlech tří jen jednu,hodně těžký! Ale uvidíme dnes večer

 8. Diana je trapná jak se předvádí a to nepíšu jen tak že jí závidim to je pravda.Diana si myslí že je jak Madonna jak to tu už bylo řečeno,nejlepší hlas má Adélka!!!
  JE SKROMNÁ A HEZKÁ NEŽ DIANA A NA NIC SI NEHRAJE!

  • kde mas rony namysli naoazj ten miranda pack. tiez mi ide s tym rado na nanervy. objavil teplu vodu ale lamy na to skacu ako opice po bananoch. podobny pack som kedysi vytvoril aj ja, ale zdaleka taky uspech nezozal. ale fckt it, teraz mi staci gaim.

 9. diankaaaa…jsi moc krasna moc krasne spivas fadim ti.. ty to vihrajes je to tvoje moc ti to preji papapa a mej krasne a hlavne ty vihraj mas nato

 10. Dianka Kalashová je ze všech malých zpěvaček ta nejlepší !!! Hlas Adélky se mi vůbec nelíbil, ale neříkám, že nemá v sobě talent a Baruška zpívala hezky, ale jen se podle mě, trochu předváděla. Dianka je prostě nejlepší !!!

 11. Natyně : Tak poslouchej ty krávo vyjebaná. Dianka není žádná cikánka. Je to slušná, skromná a hezká holka s nádherným hlasem. Adéla je jenom tlustý sumo špeků… A navíc : Dianka má kořeny, které sahají až do Arménie. Takže drž hubu ty píčo vyjebaná a jestli se ti něco nelíbí, tak se můžeme někde sejít a rozšlapu ti držku… Dianka je nejlepší, tak se s tim smiř… A dej pokoj… Víš vůbec kolik to sumo musí denně sežrat ??? A kolik váží ??? Sní za den alespoň 100 kg masa, 50 jitrnic a 456 hamburgerů a váží alespoň 120 kg…

 12. Dianka má nádherný hlas… je to milá, krásná a skromná a hlavně, má nádherný hlas… Dianko, držím pale ( a ten duet pořád platí ) 🙂

 13. Dianka Barbora a Adelka sou vsecky tri nejlepsi ale je skoda ze nepostoupila i Barborka mely postoupit vsecky tri !! <3 🙂 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *