ONLINE: První epizoda Česko Slovensko Má Talent


Sledujte první díl pořadu Česko Slovensko Má Talent, který startuje dnes ve 19:50 na Primě a ve 20:15 na Jojce a diskutujte o něm ONLINE na našem serveru! Více uvnitř článku.Naše redakce se pomalu ale jistě přesouvá k televizi, aby shlédla úvodní díl pořadu Česko Slovensko Má Talent. Nezapomeňte ovšem, že v dnešní době hraje velkou roli interaktivita, proto pokud budete také sledovat první díl a budete mít u sebe počítač, mobil nebo jiné zařízení, pochlubte se svými aktuálními dojmy a názory na průběh show.

Zanechávat vzkazy můžete buď zde pod článkem, nebo na našem diskuzním fóru, kde je už nyní připraveno vlákno s prvním dílem, popřípadě můžete využít i náš facebook.com, který dnes překonal 11 000 fanoušků.

Celé měsíce se na tuto show těšíme, tak ji pojďme sledovat společně!

Naše redakce se pomalu ale jistě přesouvá k televizi, aby shlédla úvodní díl pořadu Česko Slovensko Má Talent. Nezapomeňte ovšem, že v dnešní době hraje velkou roli interaktivita, proto pokud budete také sledovat první díl a budete mít u sebe počítač, mobil nebo jiné zařízení, pochlubte se svými aktuálními dojmy a názory na průběh show.

Zanechávat vzkazy můžete buď zde pod článkem, nebo na našem diskuzním fóru, kde je už nyní připraveno vlákno s prvním dílem, popřípadě můžete využít i náš facebook.com, který dnes překonal 11 000 fanoušků.

Celé měsíce se na tuto show těšíme, tak ji pojďme sledovat společně!
Foto: Fronk.cz


Jeden komentář: “ONLINE: První epizoda Česko Slovensko Má Talent”

  1. Jestli fakt začíná na Slovensku později než v Česku, tak to mají Slovací horší… Jim nezávidím… 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *