Otto Weiss s prokletou bundou


Česko Slovensko Má Talent Soutěžící Otto Weiss může proklínat svou bundu, kterou si půjčil od své menší sestry. Nebo by spíš měl proklínat porotce Jaro Slávika? Ten mu totiž po jeho odzpívání písně z muzikálu pomády vytkl jeho nepřipravenost a to, že celé vystoupení v soutěži Česko Slovensko Má Talent podcenil. I nám v divadle bohužel toto rozhodnutí přišlo lehce nefér, avšak jak řekl Jan Kraus, hlavní slovo má porota a my s tím bohužel nic nezmůžeme.
6 komentářů: “Otto Weiss s prokletou bundou”

  1. Když se jedná o talent, tak by se neměla řešit bunda. Kdy už se konečně oprostí talent od hloupostí.
    Talent je talent a má se dát příležitost.

  2. Ti agorantní porotci nepochopili, že ho diváci chtěli vrátit zpět! Umožněte mu si alespoň zazpívat s tou pí.L.Bílou a splňte mu ten jeho malý sen, byl dobrej!

  3. Dneska jsem byla na úžasném Orchestru Václava Hybše v Litoměřicích, kde tento úžasný mladík zpívá. Nemohla jsem z něj spustit oči, je nádherný a velmi talentovaný. Krásně zpívá a dá se na něj dívat celé dvě hodiny v kuse. Dnes to byl naprosto dokonalý výkon a já tomuto mladému muži přeji dál takové úspěchy, který zažil dnes večer. Opravdu paráda, nemám slov… Nejkrásnější koncert, který jsem zažila…:-) Úžasné…

    • Jojo byl dokonalí na koncertě jsem byla také a moc se mi líbyl a byl dokonalí. Celou dobu co byl na jevišti jsem pozorovala jen jeho 🙂

  4. Tak já jsem byla na koncertě včera a hned jsem si na netu našla Ottovo jméno a úplně koukám, že tak skvělýho zpěváka mohli vyhodit.Byl naprosto parádní a je dobře, že se hudbou živí a evidentně žádné další soutěže nepotřebuje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *