Out of Bounds: česko-brazilská taneční skupina


Česko Slovensko Má TalentVelkým favoritům v sekci tanečních skupin se bohužel nepodařilo postoupit z druhého semifinálového kola talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent. Out Of Bounds měli velkou podporu fanoušků již před působením v Česko Slovensko Má Talent, skupina totiž vystupuje již nějakou dobu v Praze. Vystoupení v druhém semifinále se jim podařilo. Bylo kreativní, nenudilo a i hudební výběr se jim vydařil. Out Of Bounds ovšem nezískali dostatečně vysoký počet diváckých hlasů k tomu, aby postoupili. Škoda.
12 komentářů: “Out of Bounds: česko-brazilská taneční skupina”

  1. byli rozhodně mnohem lepší než ti co se octli na 2. a 3. místě a musela o nich rozhodnout porota. měli tam nejen tanec, ale i herecké prvky, propracované…..

  2. Out of Bounds měly všechno super-načasování, hudbu, tanec. Prostě síla. Nemůžu uvěřit, že se nedostaly dál. Byli jedni z mých favoritů. Je to velká škoda. Škoda, že se nemůžou vrátit. 🙁

  3. tanecni skupiny maji jednu nevyhodu…muzou byt sebelepsi..ale nekdy proste nejsou tak zazivny jako ostatni vystoupeni :)) ….rozhodne nebyli spatni

  4. Fillip: me prave prijdou vystoupeni tanecnich skupin jedny z nejzazivnejsich a nejzajimavejsich, co tam lze videt…:-)

  5. ja si myslím, že taneční skupiny se lidem líbí více, než když vystupuje jenom jeden člověk. kdyby tančil jeden člověk, nebylo by to tak zajímavé, když je lidí víc, vypadá prostě líp 😀 jednoduše řečeno, Out of bounds jsou nejlepší ze všech, konec, tečka. 🙂

  6. podle mě nejlepší nejsou, aspoň teda v kategorii tanečních skupin… mě se teda líbili víc Mighty Shake a i ti The pastels… ale uvidí se co předvedou ty dvě skupiny, který sem zmínim prave taky v semifinale….

  7. Out Of Bounds je jedna z nejlepších skupin,která tak kdy byla..! Měli postoupit.. Jako že Martin Dejdar si oblíbil skupinu Credens tak díky němu postoupili… Tak to teda ne..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *