Pořad Česko Slovensko Má Talent opět porazil Talentmanii

Sponzorované odkazy

AKTUALIZACE Minulá neděle byla pro soutěž Česko Slovensko Má Talent důležitým zlomem. Po dvou odvysílaných dílech totiž Česko Slovensko Má Talent vůbec poprvé porazil konkurenční Talentmanii. Nyní o týden později se vše opakuje a ještě s lepším výsledkem než minulou neděli. Originální show Česko Slovensko Má Talent opět porazil Talentmanii a ještě s větším rozdílem než posledně!

V důležité skupině 15–54 (která zajímá především reklamní inzerenty) byla průměrná sledovanost Česko Slovensko Má Talent na Primě 701 000 diváků se share 30,83 %, to je vůbec nejvíce od prvního dílu této show.

V kategorii 15+ sledovalo tuto show na Primě 1 117 000 diváků. V převodu na podíl to bylo 27,04 % všech diváků, kteří měli v tu dobu zapnutou televizi. Minulou neděli vidělo ČS Má Talent v této kategorii 1 088 000 diváků, takže počet diváků se pomalu ale jistě u této show zvyšuje.

O pravém opaku může hovořit konkurenční Talentmania, jejíž sledovanost nedosahovala ani nad jeden milión diváků. V přesném čísle sledovalo tuto show na televizi Nova v kategorii 15+ pouze 910 000 diváků (share 22,23 %). To je vůbec nejhorší výsledek, jaký kdy Talentmania měla.

Vítězem včerejšího nedělního souboje se ovšem stává Česká televize, která vysílala premiéru filmu Bathory. Celkem se na tento film dívalo v kategorii 15+ 1 215 000 diváků. I přesto ovšem televize Prima nemůže mluvit o neúspěchu. Sledovanost Česko Slovensko Má Talent stoupá i přes premiérový film na ČT, zatímco u Talentmanie klesá. Navíc v kategorii 15-54, která je pro televize nejdůležitější, se stala Prima včera leaderem na trhu (viz graf). Novu a Markízu tak dnes čekala opět další studená sprcha.

Sponzorované odkazy:

Česko Slovensko Má Talent - sledovanost

Česko Slovensko Má Talent - sledovanost

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..