Pořad Česko Slovensko Má Talent opět porazil Talentmanii


AKTUALIZACE Minulá neděle byla pro soutěž Česko Slovensko Má Talent důležitým zlomem. Po dvou odvysílaných dílech totiž Česko Slovensko Má Talent vůbec poprvé porazil konkurenční Talentmanii. Nyní o týden později se vše opakuje a ještě s lepším výsledkem než minulou neděli. Originální show Česko Slovensko Má Talent opět porazil Talentmanii a ještě s větším rozdílem než posledně!

V důležité skupině 15–54 (která zajímá především reklamní inzerenty) byla průměrná sledovanost Česko Slovensko Má Talent na Primě 701 000 diváků se share 30,83 %, to je vůbec nejvíce od prvního dílu této show.

V kategorii 15+ sledovalo tuto show na Primě 1 117 000 diváků. V převodu na podíl to bylo 27,04 % všech diváků, kteří měli v tu dobu zapnutou televizi. Minulou neděli vidělo ČS Má Talent v této kategorii 1 088 000 diváků, takže počet diváků se pomalu ale jistě u této show zvyšuje.

O pravém opaku může hovořit konkurenční Talentmania, jejíž sledovanost nedosahovala ani nad jeden milión diváků. V přesném čísle sledovalo tuto show na televizi Nova v kategorii 15+ pouze 910 000 diváků (share 22,23 %). To je vůbec nejhorší výsledek, jaký kdy Talentmania měla.

Vítězem včerejšího nedělního souboje se ovšem stává Česká televize, která vysílala premiéru filmu Bathory. Celkem se na tento film dívalo v kategorii 15+ 1 215 000 diváků. I přesto ovšem televize Prima nemůže mluvit o neúspěchu. Sledovanost Česko Slovensko Má Talent stoupá i přes premiérový film na ČT, zatímco u Talentmanie klesá. Navíc v kategorii 15-54, která je pro televize nejdůležitější, se stala Prima včera leaderem na trhu (viz graf). Novu a Markízu tak dnes čekala opět další studená sprcha.

Česko Slovensko Má Talent - sledovanost

Česko Slovensko Má Talent - sledovanost


12 komentářů: “Pořad Česko Slovensko Má Talent opět porazil Talentmanii”

 1. Na teletextu TV Prima je vždy týdenní sledovanost. Každej týden jsou čísla sledovanosti Primi nižžší, takže tento článek neberu v potaz. Sledovanost Primy je pořád stejná. Pouze nova přišla o diváky kvůli filmu na ČT1!!!!!!!!!!!§

 2. Cipela, pokud ses díval na sledovanost ČS Má Talent, tak to ses musel dívat na nějaký špatný teletext 🙂

 3. Jsem za to uprimne rad a pral bych si aby Prima natrhla prdel nove ve vsem. Nova si totiz mysli , ze jsme stado stupidnich ovci. Preju Prime aby se stala jednickou na trhu .

 4. Cipela: Takže Nova přišla o půl milionu diváků kvůli Bathory ? To by musel koláč useknout sledovanost také Primě .. nebo si myslíš, že ti, co se dívali na Primu, už všichni Bathory viděli ? Prober se, Talentmania je průser a jeji sledovanost klesá od druhého dílu

 5. Viem, že ste český web, ale mohli by ste do článku doplniť aj výsledok za Slovensko, podľa dostupných čísiel:
  vyhrala opäť TV JOJ s 42,5%-tami,
  druhá bola Markíza s 37%-tami.

 6. Stále čekáme na oficiální výsledky sledovanosti ze Slovenska (kvůli technických důvodů prý budou k mání až v úterý).

 7. Jen tak dál, já koukám od začátku na Primu, Novu jsem viděl jen při reklamě na Primě a stačilo mi jak je to trapný a ubohý. Také přeju Primě aby ji sledovanost stoupala už jen proto aby se Nova chytla za držku jaký jsou paka. Gratulace a přání k větší sledovanosti.

 8. Zack, oficiálne výsledky Slovensko:

  „Upresnené nedeľné čísla sledovanosti Česko Slovensko má talent potvrdili ďalší nárast počtu divákov i podielu na trhu originálnej talentovej šou, ktorú si pozrelo doteraz najviac divákov – 822 tisíc!

  Šou Česko Slovensko má talent získala v nedeľu 19. septembra 2010 podľa oficiálnych výsledkov sledovanosti v strategickej cieľovej skupine 12-54 rating 16,6% a podiel 43,3%. Ide tak o ďalšie navýšenie počtu divákov i podielu na trhu. Šou tak doteraz najvýraznejšie porazila konkurenčný projekt a opäť sa stala najsledovanejším programom dňa v 12-54! Celkový počet divákov v 12+ dosiahol počet 822 tisíc, čo je nárast o 51 tisíc divákov!“

 9. Možne1, ale fakt bych si pře1l, aby si na tom natloukli tlamu. Sice nepopedre1m, že to může medt sve9 klady a že se to v bucuodnu třeba může uke1zat jako krok spre1vnfdm směrem (i když pochybuju), ale ten způsob, jakfdm to hodlajed dělat-vnutit každe9mu 300 ledstků po dvou kilech (nic jine9ho to nened, ať se to jmenuje jak chce)- mě skoro až ure1žed a chce se mi z toho zvracet. Když už do toho jdou, ať si to zafinancujou sami a nenuted do toho kluby, nebo aspoň ty kluby, ktere9 hlasovaly proti. Nevedm, jake9 jsou stanovy ale z logiky věci by tady měla existovat nějake1 ochrana menšiny proti zvůli většiny. A dalšed věc: mysledm, že prvned dva roky me1 to supermegagigafine1le bfdt v Praze. To je taky krok směrem k dive1kovi, když poslednedch snad 9 let je pražsko-severomoravske9 fine1le.. Jdu blejt velebnosti! Kdybych nebyl lednfd, tak snad zorganizuju nějakfd dive1ckfd bojkot..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *