Porovnání předpremiér Talentmanie a ČS Má Talent


Včera ve 20:00 měla na internetu předpremiéru talentová show Ćesko Slovensko Má Talent. Netušili jsme ovšem, že i konkurenční Talentmania ukáže ve stejný den své záběry (toto rozhodnutí Novy a Markízy nebylo nikde avizováno, bylo tedy s největší pravděpodobností reakcí na předpremiéru Ćesko Slovensko Má Talent). Talentmania navíc zveřejnila svou předpremiéru několik hodin před Česko Slovensko Má Talent. Během včerejšího dne jsme tak mohli vidět dvě předpremiéry těchto navzájem konkurujících show. Podívejte se na obě dvě v porovnávacím článku a rozhodněte, která z nich je podle vás vydařenější.

Talentmania

Česko Slovensko Má Talent6 komentářů: “Porovnání předpremiér Talentmanie a ČS Má Talent”

 1. jednoznačně čs má talent 🙂 při tomto videoklipu mě běhal i mráz po zádech z některých lidí 🙂

 2. takže Talent má určite lepšiu upútavku ako Talentmania- ale tam sa mi zase páčia viac priestory v ktorých točili!!…ale Talent the Best – tiež som mal zimomriavky pri videu a naj boli tie logá zahraničných talentov a pohľad z vesmíru jednoducho 1* !!!!!!!!

 3. Bombastická upútavka Talentu určite boduje. Veľmi dobre nasrihané a ozvučené. Na môj vkus príliš „americké“. Dúfam, že celá show nepôjde v takom šialenom tempe.
  Ukážka Talentmánie je z iného súdka. Môjmu vkusu vyhovuje lepšie. Nemusím však 100x recyklovaného Mareša. Aspoň že do poroty sa dostali aj nové tváre. Banášová s Haberom sú tiež už hodne „amortizovaní“. Uvidíme, aký veľký priestor dostanú v show.

 4. Talentmánia – regionální úroveň, Talent – světová úroveň. Je potřeba to komentovat víc? Vítěz je jasnej!

 5. Už jen fakt,že Prima a Jojka má tu show licencovanou(GOT TALENT) je dobrým předpokladem že bude i celková show lepší.Jak už známe tak Nova je zvyklá dělat z těchto soutěží frašky(ČS superstar,X factor).
  A věřím že i přesto že je Prima už dlouho na trhu známá jako „ta česká dvojka“ tak porazí na plné čáře novu,co se týče sledovanosti i kvality show,kterou musí dodržet už z důvodu,že při koupi oné licence je zavázána určitými pravidly a standarty.Zato nova,ta z toho může zase udělat s****u ,protože je to čistě její show a o pravidlech rozhoduje sama.A je opravdu trapné jak se snaží pořád předhánět primu(blesková předpremiéra).Je už známé,že nova tuto licenci v roce 2009 nechtěla a když o ni prima v tomto roce projevila zájem najednou měla nova také,jenže souboj prohrála a prima už má po druhé šanci ukázat,že jí s přehledem převálcuje.Poprvé se jí to povedlo s realityshow vyvolení,kdy nova přišla až později s BigBrother,který stál horozné prachy a sledovanost nikde.A stejně tak jako minule i teď na tom prodělala,protože při soudech ohledně názvu „TalentMania“ sice vyhrála a držitelé licence GOT TALENT jen dosáhli určitých omezeních ohledně show,ale i tak to nově na pověsti nijak nepřidalo a věřím že i nepříjemně tato akce zpomalila novu při tvorbě show.Za malou výhru se dá považovat smlouva s Marešem.

  Závěr,,Prima i Nova jsou komereční televize,obě televize mají k smrti dlouhé reklamy opakující se každých 30 minut ve chvíli kdy to zrovna není vhodné,ale narozdíl od „arogantní“ novy je mi Prima daleko bližší a daleko radši budu sledovat právě její show.

  ps:Chtěl bych pochválit tento web,protože narozdíl od toho konkurenčního je tento přehledný a nejsou tu u videí 30ti vteřinové reklamy na prášky a tablety do myčky 😉

 6. Jednoznačně Talent, na nováckou frašku koukat nebudu a myslím, že i přepláceného Mareše už bylo dost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *