Poslední 8. díl Česko Slovensko Má Talent – Co nás čeká?

Sponzorované odkazy

Osmý díl ČSMT: Poslední castingová čísla před Velkým třeskem. V talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT se představí poslední účastníci castingových kol před tzv. Velkým třeskem.

V úvodu překvapí porotu Zuzana Kollmanová, která tvrdí, že bude zpívat dvojhlasně. Navíc odchází z jedné strany pódia, aby se téměř okamžitě objevila na jeho druhém konci. Po chvíli se ukáže, že s dvojhlasným zpěvem to Zuzana nemyslela úplně vážně. Na pódiu se totiž objeví její dvojče Eva. Kromě smyslu pro humor obě sestry předvedou i svůj pěvecký talent a sklidí zasloužený potlesk.

Po několika nepovedených vystoupeních nadchne porotu i publikum nevidomý operní zpěvák Marián Bango. Píseň Mamma, kterou znají díky interpretaci Luciana Pavarottiho milovníci opery na celém světě, přednese s lehkostí a bravurou. Následuje potlesk publika ve stoje. Sympatický zpěvák kromě brilantního zpěvu prokáže i smysl pro humor, když imituje Karla Gotta „Vážení přátelé, jen tleskejte. Já to mám rád.“

Sponzorované odkazy:

S dětskými pěveckými talenty se v letošním ročníku ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT doslova roztrhl pytel. Malí zpěváci a zpěvačky dokazují, že umí zazpívat i velmi náročné skladby. Jednou z nich je devítiletá Adéla Ferencová z Karviné, která bude poslední soutěžící z castingových kol.

Sponzorované odkazy:

Osmý díl největší talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT uvidíte v neděli 23. října od 20.00 na Primě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..