Poslední 8. díl Česko Slovensko Má Talent – Co nás čeká?


Osmý díl ČSMT: Poslední castingová čísla před Velkým třeskem. V talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT se představí poslední účastníci castingových kol před tzv. Velkým třeskem.

V úvodu překvapí porotu Zuzana Kollmanová, která tvrdí, že bude zpívat dvojhlasně. Navíc odchází z jedné strany pódia, aby se téměř okamžitě objevila na jeho druhém konci. Po chvíli se ukáže, že s dvojhlasným zpěvem to Zuzana nemyslela úplně vážně. Na pódiu se totiž objeví její dvojče Eva. Kromě smyslu pro humor obě sestry předvedou i svůj pěvecký talent a sklidí zasloužený potlesk.

Po několika nepovedených vystoupeních nadchne porotu i publikum nevidomý operní zpěvák Marián Bango. Píseň Mamma, kterou znají díky interpretaci Luciana Pavarottiho milovníci opery na celém světě, přednese s lehkostí a bravurou. Následuje potlesk publika ve stoje. Sympatický zpěvák kromě brilantního zpěvu prokáže i smysl pro humor, když imituje Karla Gotta „Vážení přátelé, jen tleskejte. Já to mám rád.“

S dětskými pěveckými talenty se v letošním ročníku ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT doslova roztrhl pytel. Malí zpěváci a zpěvačky dokazují, že umí zazpívat i velmi náročné skladby. Jednou z nich je devítiletá Adéla Ferencová z Karviné, která bude poslední soutěžící z castingových kol.

Osmý díl největší talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT uvidíte v neděli 23. října od 20.00 na Primě.


2 komentáře: “Poslední 8. díl Česko Slovensko Má Talent – Co nás čeká?”

  1. blah blah blah trendy blah trndeier blah blah blah trendyAll I hear is trendy not everything is about being cool.EVERYONE OUT THERE READING THIS, BE YOURSELF, DON’T CARE WHAT PEOPLE SAY, DONT CHANGE FOR THEM!!!!!!!I’m sorry, but who the hell is narrorating this? A robot?!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *