Poslední casting Česko Slovensko Má Talent v Praze

Sponzorované odkazy

Originální televizní show Česko Slovensko má talent má za sebou poslední casting. Odehrával se v pražském hotelu Corinthia a přišly na něj na 2000 lidí. Už čtvrthodinu před zahájením castingu se kolem hotelu vinul dav zhruba 500 lidí. Někteří přicházeli rovnou v kostýmech, a budili tak náležitou pozornost kolemjdoucích, stejně jako taneční skupiny, které venku kolem dopilovávaly svá čísla. Směs uchazečů o účast v soutěži byla tentokrát opravdu pestrá – nechyběli jako vždy zpěváci a tanečníci, ale také žongléři, imitátoři, kouzelníci nebo hadí žena.
Nejnepřehlédnutelnější soutěžící byla Naděžda Krupská z Prahy, která imitovala Halinu Pawlovskou. Pod objemným kostýmem se skrýval David, který se svým kolegou vystupuje v travesty show. Imituje pouze Halinu, ale jako travesty umělec paroduje Petru Janů, Lucii Bílou, Leonu Machálkovou a další zpěvačky. „Snažím se, aby diváci při mých vystoupeních brečeli smíchy,“ říkal.

Devět babiček

Nejstaršími tanečnicemi byla skupina devíti babiček z domova důchodců v Praze-Hájích, která si říká Babči tančí. „Věkový průměr je 85 a půl roku a nejstarší z nás je 96 let. Vystupujeme spolu 8 let, dřív jsme tančily vestoje, ale teď raději vsedě. A na jakou hudbu – no přece na rokenrol,“ vysvětlila s klidem jedna z tanečnic.

Jednu z nejoriginálnějších disciplín porotě předvedla Michaela Košťálová, která vystupovala s dramatickou kresbou. Sama si ji prý vymyslela a netuší, jestli je jediná, nebo zda ji provozuje i někdo jiný. „V této disciplíně jde o dramatické podtržení toho, co zachycuji na obraz. Studovala jsem malbu a průběžně portrétuji ženy. Tady jsem malovala Boženu Němcovou a k tomu jsem se oblékla jako kněžna,“ vysvětlila.

Hřebec Garaňon

Nejkrásnějším soutěžícím byl devítiletý hřebec Garaňon, který přijel se svým majitelem Robertem Štipkou předvést ukázku španělské drezury. „Pocházím z páté generace cirkusových umělců, věnuju se tomu odmalička a zúčastnit se castingu mě navedl můj táta,“ řekl dvaapadesátiletý drezér. Koníkovi se produkce tak líbila, že se pak nechtěl nechat naložit do přepravního boxu a dával všemožně najevo, že by ještě rád na castingu zůstal.

Sponzorované odkazy:

Největší „atrakcí“ pražského castingu byli ale moderátoři soutěže, kteří se všem přítomným nejen představili, ale také rovnou začali pracovat. S některými účinkujícími dělali rozhovory a točili reportáže. Jak známý slovenský moderátor Martin Pyco Rausch, tak český herec a muzikant Jakub Prachař nabídku moderovat Česko Slovensko má talent hodně zvažovali, i když každý z trochu jiného důvodu.

„Hodně jsem o té nabídce přemýšlel, proto, jestli bude možné skloubit moderování téhle soutěže s divadlem a koncerty naší kapely NightWork. Ze začátku jsem si vůbec neuměl představit, že se to povede dát časově dohromady. Ale nakonec se to podařilo, protože mi spousta lidí vyšla vstříc, a za to jim moc děkuju,“ řekl Jakub Prachař.

„Já jsem váhal proto, že je to pro mě tento rok třetí velký projekt. Od ledna jsem moderoval devět kol Eurovize a od března do června taneční soutěž Let´s dance. A já se snažím moderovat každý rok maximálně dva velké projekty, protože je to hodně náročné. Ale pak jsem si řekl, že pokud tento třetí přežiju, odpočívat budu v lednu,“ říkal se smíchem Martin Pyco Rausch.

Sponzorované odkazy:

Cheerleaders Eagles

Moderátoři také na pražském castingu vyhlásili honbu za Divokou kartou, která jejího nálezce posouvá rovnou do dalšího kola. Tím šťastným byl tentokrát čtyřiadvacetiletý Pavel Nulíček z Prahy, který na casting přijel se čtyřmi dalšími kolegy jako skupina cheerleaders, která si říká Prague Eagles.

Castingy úspěšně skončily, tvůrčí tým pod vedením režiséra Jeffa Minaříka teď musí z několika tisíc uchazečů vybrat na čtyři stovky lidí, kteří svůj talent předvedou už před porotci Lucií Bílou, Janem Krausem a Jaroslavem Slávikem. Jak se jim bude dařit, uvidíte na obrazovkách Televize Prima a TV JOJ na podzim tohoto roku v jediné originální talentové show Česko Slovensko má talent.

iprima.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vietnam watch footballxoilac24 hours live