Potvrzeno! Čeká nás Česko Slovensko má talent 2018! Kdy odstartuje?

cesko-slovensko-ma-talent-2018

cesko-slovensko-ma-talent-2018
TV Prima, TV JOJ

Je to jasné! Televize Prima potvrdila, že bude hledat další největší talent Česko Slovenska v roce 2018! Ačkoliv slovenská TV JOJ další ročník potvrdila již před několika měsíci, televize Prima od této show v poslední době upustila. Nyní se tedy po více jak dvou letech opět k show Česko Slovensko má talent 2018 vrací a vyzývá diváky jak přes televizní vysílání, tak také přes svůj oficiální web, aby dorazili na casting a ukázali, že mají talent.

S největší pravděpodobností bude další ročník nasazen až na podzim. Je velmi nepravděpodobné, že by se stihl celý natáčecí proces včetně výběru všech soutěžících (a také poroty) v jarní sezóně.

Jakékoliv další nové informace vám samozřejmě přineseme buď na tomto webu nebo na našem facebook kanálu zde.

Kdo se těší na další, v pořadí sedmý ročník této show?


6 komentářů: “Potvrzeno! Čeká nás Česko Slovensko má talent 2018! Kdy odstartuje?”

  1. Ahoj !!!! Miluju česko slovensko má talent..Doufám že tam bude Lucie bílá bez ní by to nebylo prostě nic !!A Jaro by taky moc chyběl

  2. Tak jsem se dočetla, že místo Lucky tam bude Marta Jandová. Na ni se nedalo koukat při superstar, tak v porotě usednou 2 trapky Diana sexistická a Marta sykačka na entou. Škoda …. ale zase budou volné večery.

  3. Dobrý den ráda bych vám zpívala ale o velkých prázdninách to budeme na slovensku a vlastně kde to se Česko Slovensko má talent??

  4. Nemám Facebook takže se nemůžu na nic kouknout… Chtěla bych se zeptat své trenérky jestli by jsme šli do ČS má talent ale potřebuji vědět kdy přesně to bude.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *