Pozor, ve hře je i divoká karta poroty!

Sponzorované odkazy

Tuto informaci víme jako jediní! Divadelní castingy jsou již za námi, a tak se talentová show Česko Slovensko Má Talent přehoupla do své druhé části. Všichni talenti, kterým porota řekla v divadlech své ano, čeká poslední dva dny v sprnu takzvaný Velký třesk, kdy ze všech postupujících vytvoří porota semifinálovou šestapadesátku. Šanci ovšem mají ještě i ti, co nepostoupili, podle našich informací má porota možnost ještě stále udělit nepostupujícímu soutěžícímu divokou kartu.

Tuto informaci jsme zjistili od jednoho soutěžícího, u kterého porota v divadle dlouho váhala, zda má postoupit či nikoliv.  Zpěvák, který zpíval a tančil na známé hity muzikálu Pomáda bohužel nakonec nepostoupil, řekl nám ovšem zajímavou informaci:

,,Když jsem odcházel z pódia, jedna paní z produkčního oddělení mi řekla, ať ještě neházím flintu do žita, prý má porotce možnost v průběhu soutěže dát soutěžícímu takzvanou divokou kartu a poslat ho ihned do dalšího kola,“.

Naše redakce se snažila přijít na to, jak to produkční, která tuto informaci zpěvákovi řekla, myslela. Pokud soutěžící nepostoupil z divadelního castingu, musela by tomuto soutěžícímu produkce zavolat domů a oznámit mu, že získává od poroty divokou kartu. Díky této divoké kartě by tak soutěžící ihned postoupil do Velkého třesku. Tato možnost nám ovšem nepřipadá moc logická.

Sponzorované odkazy:

divoká karta česko slovensko má talent

Spíše si myslíme, že divokou kartu bude porota rozdávat při semifinálových kolech. (do semifinálových kol se dostane 56 nejlepších, kteří projdou Velkým třeskem).  Soutěžící, který nepostoupil ze semifinále díky diváckému hlasování, může získat od poroty automatickou vstupenku do finálového kola. Tato možnost nám přijde o něco reálnější, když vezmeme v úvahu, že pokud ze sedmi semifinálových kol postoupí vždy dva talenti, dělá to ve finálovém kole celkem 14 nejlepších talentů, soutěžící s divokou kartou od poroty by pak tuto čtrnáctku zaokrouhlil na číslo patnáct. Vytvořila by se tak finálová TOP15ctka.

To jsou ovšem pouze naše dohady a polemizování, proto je berte s rezervou. Situaci kolem divoké karty stále sledujeme a pokud získáme nějaké další informace, určitě se je od nás dozvíte jako první.

Sponzorované odkazy:

Aktualizace: Jak správně postřehl čtenář David Křížka v naší diskuzi, divoká karta se používala i v Slovensko Má Talent. Tehdy každý porotce ve Velkém třesku měl možnost poslat soutěžícího do semifinále, i přesto že, s ním ostatní porotci nesouhlasili. Děkujeme našemu čtenáři za informaci, uvidíme zda se bude letos divoká karta rozdávána stejným způsobem.

Foto: Fronk

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..