Prima a Joj nabídnou divákům společnou show i příští rok!

Sponzorované odkazy

Pokud si myslíte, že po skončení talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent bude spolupráce mezi českou komerční televizí Prima a slovenskou TV Joj přerušena, tak se pletete. Obě televize jsou se svou spoluprací na Česko Slovensko Má Talent velice spokojené, a tak se rozhodly, že divákům nabídnou příští rok opět společnou show.

Nějaké záměry se již rýsují, ale zatím to není ke zveřejnění. Určitě to není něco, na čem bychom pracovali dlouhé roky. Ale chtěli bychom, aby se to k divákům dostalo už příští rok,“ řekl Lidovým novinám generální ředitel TV Prima Marek Singer.

Generální ředitel je s talentovou soutěží Česko Slovensko Má Talent velice spokojený: „Z mého pohledu je ta show kvalitní, a když to srovnám s formátem, jak byl připraven pro jiné země, tak náš pořad je ve špičce. Z tohoto pohledu jsme se spoluprací s televizí Joj spokojeni.

Prima a Joj tak uvažují o dalších společných projektech: „Je to jednoznačně pragmaticky na bázi toho, že když budeme mít společný záměr a najdeme společný projekt, tak nic nebrání tomu, abychom pokračovali dál společně,“ řekl šéf Primy Marek Singer.

Jak bylo oznámeno před několika měsíci, televize Nova s Markízou budou na podzim vysílat druhou řadu Česko Slovenské SuperStar. Co by jste řekli na například takový Česko Slovenský X Factor v režii Primy a Jojky, který by mohl tvrdě zakonkurovat „okoukané“ Česko Slovenské SuperStar? Nebo máte jiné návrhy pořadů, které by vynikly svou kvalitou stejně jako Česko Slovensko Má Talent? Na vaše tipy a návrhy se těšíme v diskuzi pod článkem.

Sponzorované odkazy:

Ukázka z první řady X Factoru na TV Nova. Ve videu ostravská skupina ALL X.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vietnam watch footballxoilac24 hours live