Prima a Joj nabídnou divákům společnou show i příští rok!


Pokud si myslíte, že po skončení talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent bude spolupráce mezi českou komerční televizí Prima a slovenskou TV Joj přerušena, tak se pletete. Obě televize jsou se svou spoluprací na Česko Slovensko Má Talent velice spokojené, a tak se rozhodly, že divákům nabídnou příští rok opět společnou show.

Nějaké záměry se již rýsují, ale zatím to není ke zveřejnění. Určitě to není něco, na čem bychom pracovali dlouhé roky. Ale chtěli bychom, aby se to k divákům dostalo už příští rok,“ řekl Lidovým novinám generální ředitel TV Prima Marek Singer.

Generální ředitel je s talentovou soutěží Česko Slovensko Má Talent velice spokojený: „Z mého pohledu je ta show kvalitní, a když to srovnám s formátem, jak byl připraven pro jiné země, tak náš pořad je ve špičce. Z tohoto pohledu jsme se spoluprací s televizí Joj spokojeni.

Prima a Joj tak uvažují o dalších společných projektech: „Je to jednoznačně pragmaticky na bázi toho, že když budeme mít společný záměr a najdeme společný projekt, tak nic nebrání tomu, abychom pokračovali dál společně,“ řekl šéf Primy Marek Singer.

Jak bylo oznámeno před několika měsíci, televize Nova s Markízou budou na podzim vysílat druhou řadu Česko Slovenské SuperStar. Co by jste řekli na například takový Česko Slovenský X Factor v režii Primy a Jojky, který by mohl tvrdě zakonkurovat „okoukané“ Česko Slovenské SuperStar? Nebo máte jiné návrhy pořadů, které by vynikly svou kvalitou stejně jako Česko Slovensko Má Talent? Na vaše tipy a návrhy se těšíme v diskuzi pod článkem.

Ukázka z první řady X Factoru na TV Nova. Ve videu ostravská skupina ALL X.23 komentářů: “Prima a Joj nabídnou divákům společnou show i příští rok!”

 1. Pokud by byl XFactor takovej jako je teď v Británii tak by to bylo super..

  Pokud by byl jak na Nově nebo jako předchozí řady X v Británii tak radši ne

 2. Co Survivor 🙂 Podivat se na par serii s Jeffem Probstem, vykašlat se na pomoc (danajsky dar) v podobe švédů. A molo b to vyjit :s)

 3. Chtěl bych Survivora, nebo VyVolené 4 a nebo Big Brothera podle anglické verze, myslímže talentových show už tady bylo až moc!

 4. Kdybych si měl vybrat mezi ČS XFactorem a ČS Superstar, tak dám přednost Superstar. Na Primě a JOJce by se mi třeba líbili VyVolení.

 5. Česko Slovenští VyVolení by nebyli špatní, dvoupatrová vila, rozdělení na chudí, bohatí… inspirace ze zahraničí, nebo udělat rovnou Celebrity VyVolené (zkrácená VIP verze s českýma a slovenskýma celebritama) do vily bych zavřel Noru Mojsejovou s Evou Mázikovou, Ivetou Bartošovou a Dolly Buster 😀

 6. Česko Slovenští VyVolení by byli dobrý, a taky by se mi líbil Česko Slovenský Ninja Warior nebo Česko Slovenský Wipeout…

 7. Amazing race by bylo něco nového ale je to velmi nákladné ,slyšel že Nova od příšítí ho září uvede obdobu Fear factor co ž by bylo taky skvělé !! Ale češi nejsou takový bllázni jako američani ….

 8. Mám s tajných zdrojů že V ČeskoSlovenské superstár budou moderovat Jiří Mádl a Vojta Kotek a z českých zpěváků tam má zasednout v porotě Karel Gott a ze slovenska Jožo Ráž a ze zpěvaček o má Lucie Vondráčková a ze slovenské republiky to není zatím jasné

 9. Musíte brát v potaz, že Prima a JOJka se zavázali koupit každý rok 3 pořady od Fremantle Media. A v nabídce toho moc nemají. — Talent, Idol, Xfactor…

  Ale souhlasím, že ČS Trosečník by mohl být dobrý. Na Primě už byla česká verze, která nebyla špatná – ale diváci jí nepřijali moc skvěle

 10. kokko: ja by som bol velmi rad keby ako 4 porotkynu za Slovensku stranu dali maladu, krasnu a talentovanu spevacku KRISTINU- ktora nas reprezentovala na Eurovizii- to by som si novu a markizu urcite pozrel a myslim ze nie som sam :))

 11. a ano teraz som cital ze na Markize a Nove budu davat Wipeout- bude tam 18-členný tým 9 slovákov a 9 českých celebrít zo slovakov by tam mali byt: T:Bezdeda,F.Mikloško,P.Švajda,J.Mináriková …

 12. Já bych zkusil česko-slovenské Vyvolené. Ale v jiném „hábu“ než jaké si je všichni pamatujeme. Nové logo, promo reklamy, design, intro atd. Myslím, že by se to mohlo ujat. Na obrazovky bych vrátil Vlastu Korce, Libora Boučka a bylo by to !

 13. jjj přesně ČS VyVolené kompletně v novém jako ted budou mít madaři tam se rozjíždí 4. řada a logo má úplně nové a doufám že vila bude něco v tom stylu jako je v BB v británii.

 14. Ne, už ŽÁDNOU TALENTOVOU SHOW, chtělo by to reality show, vezměte si, že tři roky už hledáme jen talenty, my – mladí, bychom chtěli vidět akci – co třeba Vyvolené, nebo nějakou podobnou akci?! Nebo spojit TALENT a VV, vždyť sledovat finalovou desítku v jejich každodenním životě po dobusoutěže by bylo … skvělý?! A diváky máte jistý! Dokonce bych ani nechtěl nic za licenci 😀

 15. čs vevyloni je supr nápad myslím že by to opět mělo sledovanost než trapna nova superstar.A koukám že je dost lidi co je pro čs vyvolene tak co vy na to hmm?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *