Prima nasadila novou grafiku (+Video)


Česko Slovensko Má Talent - jingly Dnešním dnem nasadila Televize Prima svou novou podzimní grafiku, jejíž hlavním sloganem je sousloví MÁME TALENT. Došlo jak ke změně veškeré grafiky propagující pořady, tak i k obměně jinglů. Ty se nesou v podobném duchu jako ty předešlé. Hlavním motivem se staly bílé a oranžové balónky v krajině, mezi nimiž se objevují známé osobnosti z Primy. Přednost v těchto jinglech dostaly osobnosti, které se budou na podzim objevovat v nových chystaných pořadech TV Prima. Nechybí samozřejmě porotci pořadu Česko Slovensko MÁ TALENT: Lucie Bíla, Jan Kraus a Jaro Slávik. Všechny jingly jsou doplněny pro Primu typicky uklidňující hudbou.

Kromě porotců Česko Slovensko Má Talent můžeme v těchto snímcích vidět i moderátory zpravodajských relací jako například: Terezie Kašparovská a Ivana Gottová.

Naše redakce hodnotí podzimní grafiku velice pozitivně. Vyzdvihujeme především větší použití barev. Co říkáte na novou grafiku vy? Pokud jste novou grafiku TV Prima ještě neviděli, máte možnost se na ní podívat v následujícím videu:


10 komentářů: “Prima nasadila novou grafiku (+Video)”

  1. Super, sice se mohli trochu víc odvázat, ale Prima je už několik let nejlepší televizí co se týče grafiky u nás!

  2. Já myslel celkově ty znělky, že mohli bejt akčnější. Prima je má vždycky hezký, ale pořád takový poklidný. Chce to trochu drajv 😀 Ale Jan Kraus je fakt nejlepší! A Martina Gavriely si zas měla vzít ty prodloužený vlasy, jako při prvních VIP zprávách. Rovný a delší vlasy ji sluší víc, než navlněný. Když to má být hlavní sexbomba Primy, tak to taky tak musí vypadat! 😀 Ale jinak v poho!

  3. Koukám, že prima na Angelu sází už asi 3 rokem. 😀 Nedivím. Já mám její písničky ráda.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *