Sledovanost: Prima s ČS Má Talent opět porazila Novu

Sponzorované odkazy

Sledovanost v Česku: Ani první semifinálový přímý přenos Talentmanie nepomohl televizi Nova, aby porazila primáckou talentovou soutěž Česko Slovensko Má Talent. Televize Prima odvysílala včera poslední předtočený díl této soutěže, jenž příští neděli vystřídají přímé přenosy v podobě semifinálových kol.

Talentovou soutěž Česko Slovensko má talent včera sledovalo v cílově skupině 15+ přesně 1 114 000 diváků. Podíl na trhu činil 27,61 %. Konkurenční Telentmania na televizi Nova zaznamenala sledovanost 1 064 000 diváků.

Rozdíl ve sledovanosti není tak velký jako minulý týden, kdy pořad Česko Slovensko Má Talent porazil Talentmanii o 350 000 diváků. S největší pravděpodobnosti za to může včerejší večerní basketbalové finále, ve kterém české hráčky hrály o zlato s Američankami. Kromě basketbalového finále může být dalším z důvodů i to, že semifinálové přímé přenosy přitahují větší počet diváků než díly předtočené. Ke staženému náskoku mohlo televizi Nova pomoci i komické duo Genzer Suchánek, které včera zastupovalo „vyhozenou“ Alenu Šeredovou.

Ačkoliv Talentmania opět končila později než Česko Slovensko má talent, průměrná sledovanost byla na televizi Prima vyšší. Nova držela s Primou krok hlavně na začátku show (nejspíš kvůli Televizním novinám a zvědavosti diváků na první semifinálové kolo Talentmanie), následně se většina diváků opět přehoupla z Novy na Česko Slovensko Má Talent.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..