Prima upozorňuje na den startu Talentu (VIDEO)


Televize Prima nejen, že téměř nepřetržitě doplňuje své logo sloganem: MÁ TALENT. Nyní se jednou za čas “odlepí“ pravý dolní okraj obrazu a objeví se logo ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT a upozornění, že show začíná již tuto neděli. Naše redakce si jevu všimla poprvé u pořadu Prostřeno, kde se tento jev objevil párkrát za celou dobu trvání pořadu.

Při sledování dokumentu o Susan Boyle byl tento jev poměrně častý, a alespoň podle našeho názoru působil dosti rušivě. Na druhou stranu Primu chápeme, že se snaží na show upozornit všemi způsoby. Je tu velice silný jev zvaný Nova efekt, a nejen proto držíme Primě, ale i Jojce palce.


9 komentářů: “Prima upozorňuje na den startu Talentu (VIDEO)”

 1. V pořadu Prostřenu bylo opravdu poprvé, předtím jsem ho neviděl ale viděl jsem ho v pořadu Prostřeno 4x nikoliv 1x…

 2. Cipela, Nova zaujíma asi iba teba… tie linky si zverejňuj na fanúšikovskom blogu Nohy a nie tu 🙂

 3. Není zač, jenom ještě: kdy zprovozníte dizkusi?
  A pak jsem ještě viděl na Primě jinou upoutávku na talent, zkrácenou taky ale jsou tam oba dva moderátoři… O ní jste neinformovali… 😉

  • Ahoj, měli jsme teď pár útoků na náš server (virových) proto jsme museli poškozené části spravovat, původně bylo v těchto dnech naplánováno spuštění diskuze, ale kvůli této nepříjemnosti se to o něco odsouvá. Nicméně do začátku show by tady diskuze měla být hotová a připravená pro vaše použití.;)

   Co se týče zkrácené upoutávky, koukneme se, a pokud ji chytneme, samozřejmě ji přidáme.;)

 4. Mr. LaVoix: I to je možný, nepřekvapily by nás ovšem ani útoky z jiných konkurenčních fan stránek 🙂 budeme se muset holt snažit více zabezpečit 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *