Přesně 12 dní zbývá do startu historicky prvního českého dokumentárního pořadu, který bude přenášen bezplatně na televizní obrazovky. Za 12 dní startuje Prima Zoom. TV program pro dokumentární nadšence.
Stanici Prima Zoom provozuje společnost FTV Prima, která již vysílá trojici kanálů – Prima Love, Prima Family a Prima Cool. Start je naplánován na 1.2.2013 ve 20:00. Pokud nevíte, jak naladit Prima Zoom, podrobný návod najdete zde: Prima Zoom jak naladit.
Prima Zoom bude vysílat vždy od osmi do dvou hodin ráno. Dokumentární stanice nabídne každý den ve večerním prime time vždy odlišné pořady seřazené do tématických bloků – jeden den uvidí diváci pořady o historii válek, další den o zvířatech, oceánech atd.