První divadelní casting ČS Má Talent je tu!


Je to tady! Tak dlouho jsme čekali na tento den, který konečně nadešel. Úderem dneška startují divadelní castingy pořadu Česko Slovensko Má Talent! Jako první se nám představí to nejznámější a nejprestižnější divadlo v Česko Slovensku – samotné Národní divadlo v Praze. Od půl jedné začínají v tomto divadle před hvězdnou porotu a diváky přicházet první soutěžící, kteří se budou snažit ukázat, že právě oni mají Talent.

Divadelní casting v Praze bude probíhat ve dvou blocích – první bude od 12:30 do 18:00 a druhý blok začne v 18:00 a skončí ve 23:00. Castingy probíhají dnes a zítra (čtvrtek, pátek). Vy jako diváci jste měli možnost se přihlásit jako publikum do tohoto divadla skrz oficiální stránky pořadu Česko Slovensko Má Talent. Podle našich informací jsou v divadle stále místa, takže pokud chcete vidět naživo hvězdnou porotu, moderátory a samotné soutěžící, zaregistrujte se a přijďte!

Redakce serveru ČeskoSlovenskýTalent.cz si tento casting nemohla nechat ujít, a tak vyráží do terénu. Očekávejte ty nejaktuálnější informace z tohoto castingu na našem webu a facebooku. Zachovejte nám přízeň.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *