Reppy a Sharkass | ČeskoSlovensko má talent 2012

Reppy a Sharkass - ČeskoSlovensko má talent 2012

Reppy a Sharkass - ČeskoSlovensko má talent 2012
Sharkass a Reppy , zdroj: TV Prima, TV JOJ
Jméno: Reppy a Sharkass – video
Označení: ČeskoSlovensko má talent 2012 – cásting (divadlo)
Epizoda: Česko Slovensko má talent 2012 – 6. díl
Datum vysílání: 14.10.2012
Kategorie: Rap
Postup do dalšího kola: Ano

 
 [fb-like-button]


29 komentářů: “Reppy a Sharkass | ČeskoSlovensko má talent 2012”

 1. Kateřino, chtěla bych tě vidět frajerko, jak přijdeš na pódium, před porotu a sál nabitej lidma a předvedeš něco tak dobrýho, po čem ti bude porota tleskat ve stoje a lidi taky. Možná ano, ale podle toho, že nedokážeš posoudit, co je dobrý a co ne, asi to s tebou tak valný nebude. Asi se o tenhle styl hudby nezajímáš, ale takhle holka je fakt dobrá, ve freestylu si dává většinu kluků a její texty jsou fakt mega. Navíc, pokud nevíš, freestyle se opravdu dává z místa, takže to nebylo připravený a zkus dávat na slova, co jim předurčila porota. Takže klídeček))))

 2. Souhlasím s tebou Katko. Bylo to trapné. Vůbec nerapovali z místa, měli to nacvičené, akorát tam dosadili ty slova. Ten kluk možná, ale ta holka neumí vůbec rapovat.

  • Nikomu neberme jeho názor, ale netvrďte tu bláboly o nějaké nacvičenosti. Samozřejmě kdo zná freestyle, určitý základ pro další rým mají v paměti, jako určitý mezirým, ale stíhej to s hudbou a pak na konktrétní dané slovo těžko mohou mít databanku v hlavě.
   Zamysli se soudně, když už něco napíšeš. Ohledně Sharkass se podívej na web a její battly – třeba změníš názor, protože je fakt hustá a i u kluků ceněná, třeba si tam přečteš i něco o jejích úspěších, takže asi až tak „trapná“nebude….

 3. Sharkass je nejlepšíí jen tady nějaká trubka říkáže je trapná ale nesahá jí ani po koníky! 😉

 4. Ano většinu těch slov a vět používají, ale pokud si pustíš aspoň jedno jediné video, kde rapuje opravdu z místa, tak Ti možná sklapne. Před holkou velký respekt a ten kdo říká, že neumí rapovat, nezvládl by říct ani ň….

 5. Já teda vůbec nesouhlasim s tim, že by to bylo trapný. 😉 Je jasný, že něco málo možná měli připravený dopředu, ale něco museli logicky dávat dohromady přímo na jevišti. Jde tam hlavně o to, že na to mají sebevědomí, dobrou barvu hlasu, rytmus a hlavně tu odvahu. Já bych tam nesesmolila z fleku ani jednu větu, natožpak aby se tak rýmovala, jako se to rýmovalo jim. … Maj můj velkej obdiv.

 6. Odvaha se cení a to nikomu z vás neberu….. ale musíte uznat, že existují mnohem větší a lepší talenty 😉

  • proč nepřišli?………před 2 národy a kamery s vědomím, že také mohou z fleku třeba vyhořet při freestylu z místa na daná slova….to by jste se vy kritici, brambůrkáři u TV pobavili…. leckterý zpěvák si píše nabiflovaný texty propiskou do dlaně, aby to nezapoměl…a stejně to zpacká.a pak přijdou tihle dva a takhle to daj na hrášky a babičky….proč v tom hledáte pořád nějaký chyby a jste tak nepřející? že to neumíte? Srovnáváte? Já to neumím a nevlezl bych tam, i kdybych nějaký talent měl, protože bych si trémou minimálně přicvrnkl a žiju tedy dál svoje…a vůbec mi to nevadí….

 7. jako dobrý ale sem zvědavej co předvedou příště protože sharkkas dva bettll a podělava ostatní aby cyhrala tak sem zvědavej co jim tam příště předvede

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *