Finalisté Česko Slovensko Má Talent – Richard Nedvěd


Česko Slovensko Má TalentZ prvního místa sedmého semifinálového kola talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent postoupil komik Richard Nedvěd. Diváci tohoto komika znají již nějakou dobu z pořadu Na stojáka, který se vysílal na filmové stanici HBO. Richard zaujal už i v divadle, kdy pobavil celý sál včetně poroty. Semifinále bylo stejné, Richard Nedvěd získal nejvíce hlasů v sedmém semifinále a tím se stává v pořadí třináctým finalistou talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent.


Richard Nedvěd na castingu ČS Má Talent


Richard Nedvěd v semifinálovém kole ČS Má Talent


Richard Nedvěd Na Stojáka27 komentářů: “Finalisté Česko Slovensko Má Talent – Richard Nedvěd”

  1. Ten kluk je fakt výbornej.:) Je mladej,hezkej a hlavně vtipnej —> přesně to,co tahle soutěž potřebovala.:) Krom toho,nezamlouvá se jen porotě.:) Je to vítěz..:)

  2. ROFL 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 … ta balonkova zviratka me totalne dostala 😀

  3. Je skvělej, znám ho už asi 2 roky (myslím jen z internetu) a teď konečně všem ukázal, že je bezvadnej komik a že i tohle je talent.

  4. Nejlepší Komik-Kouzelník na světě…Neznám lepší nechápu jak se lidem může líbit víc The pastels!!???….Je užasnej jak už tady bylo řečeno ty balonkový zvířátka byly užasny a „Zastav se kostko kdykoliv ted“ mě taky dostalo patří do vegas a nikdo jinej na tohle nemá zpěv ani tanečky prostě nic je nejlepší a pošlu mu klidně sto hlasů a budu platit asi miliardu ale proto aby vyhrál udělám cokoliv!!!!…je nejlepší a nic neněj nemá a jestli nevyhraje tak se už na žádnou takovou soutez koukat nebudu protože budu vědět že lidi jsou takový svině…!!!!! Jsi nej I <3 You!!!….A doufám že už s tebou ta Veronika chodí kdybych byla Veronika já tak si ten Pravej!!!!…Oukej???

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *