Server ČeskoSlovenskýTalent.cz v novém kabátu!


Máme pro Vás, naše věrné čtenáře, velké překvapení. Jak jste si určitě všimli, server ČeskoSlovenskýTalent.cz se převlékl do nového kabátu. Připravili jsme pro Vás nový design jako poděkování za to, že na náš portál o Česko Slovensko Má Talent rádi chodíte a ještě raději se sem vracíte. Věříme, že se Vám nový vzhled líbí. Svůj názor můžete projevit v anketě v pravé boční liště.  Zároveň bychom Vám v tomto článku chtěli sdělit, kde všude náš server na internetu najdete.

Pokud surfujete křížem krážem po internetu, může se Vám hodit informace, kde všude náš server naleznete.

www.Facebook.com/CeskoSlovenskoMaTalent – tato naše facebook fanouškovská stránka bude mít za chvíli až 10 000 fanoušků.

www.YouTube.com/CeskoSlovenskyTalent – skoro 800x shlédnutí tohoto YouTube kanálu a celkem 36 447x shlédnutí všech videí uložených na tomto kanálu.

Pokud máte zájem se spojit s našim serverem, najdete nás na e-mailové adrese CeskoSlovenskoMaTalent(zavináč)seznam.cz

Pokud máte blog, webové stránky nebo jinou internetovou prezentaci, můžete si přidat náš web k sobě pomoci těchto grafických bannerů:

Ikonka 88 x 31
Vše o Česko Slovensko Má Talent

Banner 468 x 60
Vše o Česko Slovensko Má Talent


Ikonka 88 x 31

Banner 468 x 60

Děkujeme všem, kteří náš fanouškovský server o Česko Slovensko Má Talent navštěvujete, budeme ho pro Vás stále zlepšovat a inovovat a samozřejmě nezapomeneme ani na žhavé aktuality ze světa Česko Slovenského Talentu.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *