SharkaSs a Reppy (2.semifinále) | ČeskoSlovensko má talent 2012

československo-má-talent-2012-semifinále-sharkasss-a-reppy

československo-má-talent-2012-semifinále-sharkasss-a-reppy
Zdroj: TV Prima, TV JOJ
Jméno: SharkaSs a Reppy – video
Označení: ČeskoSlovensko má talent 2012 – 2. semifinále
Epizoda: Česko Slovensko má talent 2012 – 12. díl
Datum vysílání: 18.11.2012
Kategorie: Rap

 
 
 


Zdroj: TV Prima / JOJ TV

[fb-like-button]


20 komentářů: “SharkaSs a Reppy (2.semifinále) | ČeskoSlovensko má talent 2012”

 1. Vážená Primo a JOJ, oni jistě nevyhořeli, jak se ptáte lidí a je snad jasné, že hláška o sms a haluškách byl jen vtip.
  Spíše se podívejte, kolika lidem na webu a komentech se nelíbil zvuk u jejich vystoupení, kdy jste viditelně rušivě mixovali hudbu s jejich hlasy – mikrofony – u rappu jde o rýmy a ty musí být jasně slyšitelné a hudba jako fakt nižší level background -zvukař zřejmě nikdy neslyšel rapp, soustředil se na hudbu a tu měljako hlavní sound, takže Sharkass s Reppym vám jistě nepoděkují… určitá chyba bude asi i na Vaší straně…přijmete to? Těžko !!!!

  • Svatá pravda. Museli vyřvávat na plný pecky a ani tak to nebylo ono. Padesát zkoušek, jak zvukovejch, tak jinejch a i tak to po*erete?! Vážně jim nazávidím. Bejt na jejich místě, tak přestanu zpívat a počkám si na to, až to ten packal vzadu spraví. Styďte se INCHEBO!!!

  • Pod to se podepíšu. Prostě je pohřbili, tak jako v loni v semifinále skupinu Respect US …. PS: hlavně tohle ani nebyla hudba jako podkres k RAPU, ale tak akorát někde na chillout …

 2. Vydržela jsem se na to dívat do prvního rýmu s haluškama, pak si přečetla komentáře lidí, jak moc byli super. Kk, tak teda repete no a.. tak trapně mi za ně bylo…. Polovina z toho co tam žblepltli nedávalo smysl. Jako posluchačka snad všech hudebních stylů si myslím, že je neměli pustit ani přes casting.

  Pro případné narážky: „A ty bys to dokázala?“, ne nedokázala, a proto tam taky nelezu.

 3. Zvuková kvalita příšerná, oproti zvukový kvalitě toho zpěváka a téhle je veliký rozdíl na televizi bych čekal něco 100x lepšího. Jinak Lindo freestyle nikdy moc nedává smysl pokut se koukneš na resta či ostatní NIKDY to nedává moc smysl ve freestylu jde hlavně o zábavu ne o smysluplnost.

 4. Sharkass, ta holka má talent ! Ten kdo to kritizuje, podle mě není lehký tam vymyslet z místa text kterej zarepujou ! 🙂 navíc zvuková kvalita tam byla strašná oni si museli dát hodně záležet aby jim bylo vůbec rozumět ! Vemte si ostatní rappový skupiny který tam přišly ! Oni měli písničky napsaný a naučený a i tak podle mě nešahali Reppymu a Sharkass ani po kolena ! 🙂

 5. K Rapu, freestylu musí být taky nějaký prostředí, nějaký to fajn publikum, nějaký ten fajn vzduch, trocha tmy a hlavně klid a pohodu. Je to tak, že když je pohoda parta lidí, tak jsem ochoten ze sebe sypat rýmy jeden za druhým. Mezi tupcema ze sebe nevysypu nic …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *